Aksiyon oyunlarından sıkılan kişiler için sevilen şehir kurma oyunlarından birkaçını sizler için derledik.

Şehir kurma oyunları çok uzun yıllardır birçok yaş kitlesine uygun olarak karşımıza gelmekte. Aksiyon oyunlarından çok fazla sıkılan kişilerin stres atmasını sağlamak amacıyla bu oyunları oynamanız için bazı şehir kurma oyunlarını belirledik. İşte o oyunlar…

Surviving Mars

Hem bilgisayar hem Xbox One hemde PS4 platformunda oynayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi dünyadan uzak olan bir koloni Surviving Mars oyunu grafik konusunda en iyilerin başında yer alıyor. Kırmızı gezegen Mars üzerinde kendi şehrinizi kurup oynayabilirsiniz.

Anno 1800

Bilgisayar oyunu olan ve 16 Nisan 2019’da oyuncularla buluşan Anno 1800 çıktığından beri oyuncuların en sevdiği oyunların başında yer aldı. Daha çok sanayi devrimiyle alakalı olan ve stratejik bir hava sunan bu oyun sizlerin yönetimiyle çok güzel bir hale geliyor.

Frostpunk

Bilgisayar ve Xbox One ile beraber PS4 konsolda oynanılan oyun, dünya üzerinde son şehri yönetmenizle başlıyor. Birçok stratejik planlama yapmanız ve sınırlarınızı zorlamanız gerekiyor. Çok fazla kar yağdığını belirtelim. Halkınıza ise bazı kurallar koymanız gerekiyor.

Cities Skylines

Neredeyse tüm cihazlardan oynayabileceğiniz bu oyunu çok sevdiğimizi belirtelim. Ekonomi dahil altyapı ile kentin yolları gibi birçok yönetim sizin elinizde. Ulaşım ve üretim gibi birçok konuda size imkan sunan oyunda mod desteği ve LDC’ler sizi kendinizden alabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz