Bu yazımızda sizlere en iyi tablet isimleri ve fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Tablete ihtiyacınız var ve kaliteli, sizi idare edecek bir tablete ihtiyacınız var ise size bahsedeceğimiz tablet isimleri arasından tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. En iyi tablete sahip olmak istiyorsanız Apple, Samsung, Huawei markaları arasında tercihinizi yapmanız gerekiyor.

Apple’ın iPad Pro modeli, Samsung’un Galaxy Tab S7 Plus modeli, Huawei’nin MatePad Pro modeli en iyi tablet modelleridir. Bu üç model arasından seçim yapmanız en iyi tabletlerden birine sahip olmanız demektir. Samsung, yeni en üst seviye tablet serisi Galaxy Tab S7 ailesini piyasaya sürdü. Satın alınabilecek en iyi tabletler arasında olan Galaxy Tab S7 Plus modelini tercih edebilirsiniz.


Huawei MatePad Pro modeli en iyi tablet modeli arasında olan modeldir. Apple’ın tableti Huawei ve Samsung’a göre daha farklı bir işletim sistemine sahiptir. Eğer cihaz olarak iPhone kullanıyorsanız ve iOS işletim sistemine yatkınsanız, iPad Pro modelini tercih edebilirsiniz. Tasarım konusunda bu üç cihazı kıyasladığımız zaman Samsung Galaxy Tab S7 Plus, rakiplerinden daha ince. Apple iPad Pro daha hafif ve Huawei MatePad Pro daha kompakt.

Son olarak bu üç modelin fiyatına değinelim;

  • Samsung Galaxy Tab S7 Plus fiyatı 6999 TL; 256GB depolama alanı.
  • Huawei MatePad Pro fiyatı 4999 TL; 128GB depolama alanı.
  • Apple iPad Pro 11 inç fiyatı 6699 TL, 12.9 inç iPad Pro fiyatı 8399 TL; 128 GB depolama alanı.
Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz