Dil bilmek hem günlük hayatta hem de iş alanında oldukça işimize yarıyor. Ancak hem pandemiden ötürü hem de dil öğrenmek birçok insana zor geldiği için kimse yanaşmıyor. Ancak sizlere aşağıda bahsedeceğimiz uygulamalar sayesinde dil öğrenmenin aslında sandığınız kadar zor olmadığını göstereceğiz.

Duolingo - Bir dil öğrenmenin dünyadaki en iyi yolu

1. Duolingo
Yabancı dil öğrenme denince akla ilk olarak duolingo uygulaması geliyor. İngilizce ve diğer diller için sıfırdan başlayarak sizlere dili çok rahat bir şekilde alıştırmalar eşliğinde öğretir.

Voscreen Nedir ?

2. Voscreen
Türk geliştiriciler tarafından yapılan bu uygulama ile eğlenceli ve düzenli bir şekilde dil öğrenebilirsiniz.

Mondly - Ücretsiz çevrimiçi dil öğrenin

3. Mondly
Otuz üç farklı dil barındıran bu uygulama, dil bilgisi ve telaffuz gibi kapsamlı içeriklere yer veriyor. Aynı zamanda uygulamayı kullanırken bol bol yazma ve okuma çalışmalarıyla öğrendiğiniz dili pekiştirebilirsiniz.

Language exchange community - Speaky

4. Speaky
İlk olarak seviyenizi ölçmek isteyen bu uygulama daha sonrasında Cambly uygulamasındaki gibi yerli konuşmacılarla sizlere alıştırma yapma imkanı sunuyor.

Axess'e özel BUSUU'da %30 İndirim! | Axess

5. Busuu
Busuu Free ve Premium olmak üzere iki farklı paket seçeneği sunan bu uygulamada, ücretsiz aboneliklerle ders materyallerine erişebiliyorsunuz ancak premium aboneliklerle bütün imkanlardan faydalanabiliyorsunuz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz