YouTube uygulaması popülerliğini her zaman koruyan bir uygulamadır. YouTube uygulaması daha önceden video paylaşım platformu olarak kullanılan bir uygulamaydı ancak uygulama kendini geliştirdi ve sadece video paylaşım uygulamasından çıktı. Bu yazımızda da sizlere en iyi YouTube Chrome uzantılarından bahsedeceğiz.

Bahsedeceğimiz uzantılar chrome uzantılarıdır ancak bazıları diğer tarayıcılarda da yer alır. Uzantılar sayesinde YouTube düzenini sağlarsınız ve tüm oynatma listelerinde, ek açıklamalardan, otomatik oynatmadan sizi kurtarır. Bu uzantı h.264 kodlaması kullanılır. Bu da CPU’yu zorlamadan daha da iyi bir kullanıcı deneyimine ulaşmanızı sağlar.

Temel olan özellikler ücretsizdir ve küçük bir mebla ile ekran görüntüleri, varsayılan otomatik oynatma, döngüler ve daha fazla ek işlev alabilirsiniz. Uzantı aynı zamanda izlediğiniz video dışında başka her şeyi karartır. Bu durum sayesinde daha da güzel görüntüleme elde etmiş olursunuz. Uzantı yüklendikten sonra tarayıcıda bulunan ışık simgesine tek bir tıklama ile ışık sistemini açıp kapatabilirsiniz.

Rebrandly
YouTube içeriğini ne kadar fazla oluşturursanız, o kadar fazla bağlantıyı yönetmeniz gerekebilir. Reblandly, tüm bağlantılarınızı yönetmenizi sağlayan kullanışlı bir uzantıdır. Eğer yaratıcı oyunu başka bir seviyeye taşımak istiyorsanız VİDIQ önemli bir etkendir. Ayrıntılı istatistik sağlayarak içeriği ve kanalı optimize edebilirsiniz. Saatte bir görüntülenme sayısı, seo bilgileri, sosyal katılım gibi bilgileri görebilirsiniz. Oluşturduğunuz tüm bağlantılar ise ana kontrol panelinde saklanır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz