YouTube bir video paylaşım sitesinin artık daha fazla üstüne çıkmış durumda. Artık TV yerine YouTube kullanıyoruz diyebiliriz. Sizlerde Youtube’da içerik üretmek ve montaj kurgu işlerine ihtiyaç duyarsanız eğer sizlere video düzenleme programları gerekiyor. Bizlerde Youtube için en iyi video düzenleme programlarını karşınıza çıkarıyoruz. İşte detaylar…

Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Pro aslında video düzenleme programı olarak ilk akla gelen en mantıklı programdır. Çok güçlü olan Piremiere aslında Youtube içerik üreticileri için çok fazla özellik karşınıza çıkarıyor. Ancak YouTube için arıyorsanız eğer Adobe Premiere Rush daha mantıklı bir uygulama olacaktır.

iMovie

Sizlerde bu işe yeni giriyorsanız eğer video düzenleme programına pek hakim değilseniz para harcamak istemiyorsanız bu size göre. Mac platformu kullanıyorsanız ve basit ucuz bir seçenek arıyorsanız sizlerde iMovie kullanabilirsiniz. Basit düzenleme işlerinin fazlasını yapabilirsiniz.

Final Cut Pro X

İlk çıktığından bu yana Final Cut Pro hayranları Final Cut Pro X‘ten nefret ediyor. Youtube için video düzenleme programı arıyorsanız eğer X gerçekten çok fazla kullanışlı olacaktır. Final Cut Pro X aslında geliştirilen performans için karşımıza çıkıyor.

Cyberlink PowerDirector 365

Video düzenleme programı arıyorsanız eğer sizlere Cyberlink PowerDirector 365 programını öneriyoruz. Güzel bir arayüze sahip olduğunu belirtelim. Yeni adımlar atıyorsanız eğer ücretsiz sürümünü deneyebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz