YouTube uygulaması popülerliğini koruyor ve her gün film, dizi, müzikleri bu uygulama üzerinden izliyoruz. Sürekli aynı müzikleri dinlediğiniz zaman, internetiniz çok gider. Sürekli açıp internet kotanızı bitirmek yerine tek seferde indirip dinlemek daha da mantıklı bir hareket olacaktır. Bu işlem sayesinde internet kotanız daha çabuk bitmez. Bu yazımızda da YouTube için hangi video programını indirmeniz gerektiği konusunda yardımcı olacağız.

Basit bir program indirerek YouTube video indirme uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulamanın adı 4K Video Downloader. Video linki üzerinden indime işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İndirmek istediğiniz videoyu kopyalayıp daha sonra bu uygulamaya yapıştırdıktan sonra, indirmek istediğiniz videoyu bu şekilde tamamlamış olursunuz. Aynı zamanda 3D ve 360 derece videolar için indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece YouTube uygulaması için değil aynı zamanda Facebook, Dailymotion gibi farklı video kanalları üzerinden de indirme işlemini WinX YouTube Downloader uygulaması sayesinde indirebilirsiniz. Başka bir uygulamada aTube Catcher programıdır. Bu program üzerinden YouTube gibi farklı video indirme programı üzerinden indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu program sayesinde indirmiş olduğunuz videoları izlemek istediğiniz zaman da cihaz ile uyumlu bir konuma getiriliyor. Basit video indirme programlarından biri de Free YouTube Download uygulamasıdır. Otomatik olarak indireceğiniz özellik sayesinde video URL indirme desteğini kullanıcılara sunuyor. Yukarıda yer alan uygulamalardan istediğiniz uygulamayı seçip, indirerek YouTube video indirme programlarını kullanmış olursunuz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz