Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza baktığınız zaman para kazanmaktan çok para harcadığınızı fark edebilirsiniz. Aylık üyelik ücreti alan uygulamalar ve tek seferlik kullanım ücreti isteyen uygulamalara hepimiz ufak tefek miktarlar ödemişizdir. Peki Android cihazlarınız ile size para kazandırabilecek uygulamalar ile tanışmaya ne dersiniz?

Android Para Kazanma Uygulamaları

1. Google Opinion Rewards

Android platformunda Google’ın bu tür ufak paralar kazanabileceğiniz bir uygulaması olması ilk bakışta biraz tuhaf geliyor olabilir. Ancak Google Opinion Rewards uygulaması sayesinde gelen hazır anketleri çözerek Google Play Store’da kullanabileceğiniz bakiyelerinizi biriktirebilirsiniz.

11

2. MintCoins

Play Store dışında harcayabileceğiniz kredileriniz olmasını istiyorsanız MintCoins uygulamasını kullanabilirsiniz. İndireceğiniz ücretsiz uygulamalar, videolar ve websitelerine yapılan kayıtlar ile kredilerinizi yükseltebilirsiniz.

22

3. iPoll

Haritalar üzerinde ufak görevler tamamlayarak PayPal hesabınıza kredilerinizin yatırılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca uygulama Amazon ya da iTunes hesaplarınıza da kredilerinizi yatırabiliyor.

33

4. Earn Money

MintCoins benzeri çalışan bu uygulamadan para kazanabilmek için uygulama indirmek, websitelerine kayıt olmak ya da videolar izlemek zorundasınız.

44

5. Rewardable

Alışveriş yaparken bir yandan kredi kazanmak istiyorsanız Rewardable uygulamasını yükleyebilirsiniz. Lokasyon bilgilerinizi sürekli güncelleyerek kredilerinizin biriktikten sonra PayPal hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz.

55

6. AppCasher

Uygulama indirdikçe kazanabileceğiniz kredilerinizi Amazon, iTunes ya da PayPal hesabınıza kolay bir şekilde aktarabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamaya bir arkadaşınızı özel referans kodu ile davet ederek daha fazla kredi kazanabilirsiniz.

66

7. Buzzinga

Uygulama indirdikçe ve inceleme yaptıkça kredi kazanabileceğiniz Buzzinga tamamen bir ücretsiz uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Kazandığınız kredileri dilerseniz uygulama içerisinde yer alan cihazlar ile de takas edebilirsiniz.

77

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz