Instagram, dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Bu nedenle, Instagram kullanıcılarının yüksek kaliteli fotoğraflar yayınlamalarına ve genel Instagram deneyimini iyileştirmelerine yardımcı olacak çok sayıda uygulama bulunmaktadır.

Photo Editor Pro

Photo Editor Pro, sadece bir filtre eklemek veya bir kusuru kapatmak için iyi olmayan ücretsiz bir uygulamadır, daha yoğun düzenleme özelliklerine sahiptir. Vücut geliştirme aracıyla çift pozlama ekleyebilir, bölümler kesebilir ve fotoğrafınızın her yönünü mükemmelleştirebilirsiniz.

Canva

Canva , filtreli bir fotoğraf düzenleyiciden daha fazlası olan kullanışlı bir uygulamadır. Bu uygulama ile posterler, davetiyeler ve çok çeşitli başka grafikler tasarlayabilirsiniz. Bu uygulamayı çok seveceksiniz çünkü tamamen ücretsiz olması ve tüm olağanüstü özellikleri sayesinde, onu Instagram’dan daha fazlası için kullanabileceksiniz.

Snapseed

Snapseed , Google tarafından geliştirilmiş bir fotoğraf editörüdür ve şu anda hem Android hem de iOS için en popüler Instagram uygulamalarından biridir. Snapseed size birçok sayıda uyguyalabileceğiniz filtre sunar.

Photoshop Express

Photoshop Express , telefonunuzda kullanabileceğiniz ücretsiz yoğunlaştırılmış bir Adobe Photoshop sürümüdür. Orijinali dünyanın en iyi görüntü düzenleme araçlarından biri yapan birçok özelliğe sahip değildir. Ancak, Instagram için fotoğraflarınızı geliştirmek istiyorsanız, yine de son derece güçlü bir uygulamadır. Başta karmaşık gelebilir ama kullandıkça çözeceğinize eminim.

GIPHY Cam

Animasyonlu GIF fotoğraf formatı, tüm sosyal medyada son derece popülerdir. GIPHY Cam ile Instagram hikayenizi ilgi çekici, komik veya eğitici hale getirecek GIF’ler oluşturabilirsiniz. GIF’leri daha da dikkat çekici hale getirmek için efektler, çıkartmalar ve simgeler ekleyebilirsiniz.

InShot

Instagram TV’nin (IGTV) piyasaya sürülmesiyle, Instagram hayranları arasında bir video düzenleme uygulamasına olan ihtiyaç arttı. Herkes en iyi video düzenleyici programı arıyor. Artık InShot ile videolarınızı daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Fast Save

Uygulamayı kurun ve Instagram’ınıza bağlayın, tekrar görüntülemek istediğiniz içeriği bulduğunuzda hikayeyi, videoyu veya resmi kopyalamak için üç dikey çizgiye dokunun. Daha sonra FastSave’de görüntüleyebilirsiniz. Bu listedekilerden biraz farklıdır ama kullandıkça uygulamayı daha çok seveceksiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz