Her sene piyasaya sürülen yeni bir iPad modellerine uyum sağlamak zor olabilir. 2020 yılında seçebileceğiniz birkaç iPad bulunmaktadır. iPad Pro, iPad Air, iPad ve iPad Mini. Her bir iPad size farklı özellik sunar. Hangi iPad’i tercih edeceğiniz konusunda bilgi almak istiyorsanız bu yazımızda sizlere yardımcı olacağız.

iPad Pro, bugüne kadar en gelişmiş ve en yeni olan iPad’dir. Mevcut en iyi iPad ve Pro durumuyla eş değere sahip bir fiyat etiketi bulunmaktadır. Adından da anlayacağınız gibi iPad Pro, önemli bir konuma sahiptir. Ayrıca Photoshop Air, Microsoft Word ve iş ile bağlantılı diğer yazılımları iPad Air ile çalıştırabilirsiniz. Fakat iPad arasında iPad Pro ile daha da fazla işlem gerçekleştirirsiniz.

Klavye bağlantısı olsa da olmasa da iPad Pro işlerinizi daha da sorunsuz bir şekilde halledecektir. En iyi iPad çıkışı nedir sorusunun cevabı iPad Pro. Son dönemlerde çıkan tabletlere göre en son çıkan iPad Pro yerini korumaktadır. Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz