2018 yılında Dijital oyun mağaza arasına katılan Epic Game Store, birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Epic Game Store tarafından kısa süreliğine ücretsiz olan oyunları bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Normalde 165 TL değerinde olan üç oyunu kısa bir süreliğine, ücret ödemeden kullanabileceksiniz. Kısa süreliğine ücretsiz olan 3 oyunu inceleyelim…

İlk olarak Figment adında olan oyundan bahsedelim. Figment, el çizimi tarzında grafilere sahiptir. Zeka oyunu olan Figment, oldukça beğenilen bir oyundur. Normalde ücretli olan oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Siz de Epic Game Store’da yer alan Figment oyununa ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bu oyunu indirmek için bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

İkinci oyun ise World War Z oyunudur. 2013 yılında World War Z filminin vizyona girmesinden sonra oyun geldi. Normalde ücretli olan oyuna, ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Eğer siz de bu oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmak istiyorsanız bu linke tıklayabilirsiniz.

Son olarak Tormentor X Punisher oyunundan bahsedelim. Her bölüm sonunda sizi daha zorlu bir seviyeye götüren oyun, eğlenceli ve zor bir yapıya sahiptir. Ücretsiz bir şekilde Tormentor X Punisher oyununa ulaşabilirsiniz. Oyuna ücretsiz bir şekilde ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere ücretsiz olan üç oyundan bahsettik. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz