Epic Games Store bu hafta Assassin’s Creed Syndicate ve Faeria oyunlarını tam anlamıyla ücretsiz veriyor. İki oyunun normalde ücreti ise 220 TL civarında. İşte detaylar…

Epic Games Store ücretsiz oyun kampanyalarını çoğu zaman yapıyor ve bizler de görüyoruz. Ancak Assassin’s Creed Syndicate ve Faeria oyunu bu hafta ücretsiz olarak veriliyor. Normalde baktığımız zaman bu iki oyunun tam anlamıyla ücreti 220 TL civarında oluyor.

Assassin’s Creed Syndicate sizlerinde bildiği gibi 2015 yılında çıkmıştı. Serisinin son zamanlarında en sevilen oyunu ise Syndicate’in normal de fiyatı 179 TL olarak karşımıza çıkıyor. Epic Game Store ise ücretsiz oyun kampanyalarında en pahalı yapımları ücretsiz sunması dikkatleri çekiyor.

Assassin’s Creed Syndicate ve Faeria oyunları ise 20-27 Şubat arası ücretsiz indirilebilecek ve kütüphanenize eklemeniz durumunda sonsuza dek ücretsiz oynayabileceksiniz.

Ek olarak Epic Games Store’da Kingdom Come: Deliverance ile Aztez oyunları da 20 Şubat’a dek ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. Kaçırmamanızı öneriyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz