Günümüzde kredi kartlarımız, kimlik numaralarımız, şifrelerimiz ve daha birçok kişisel bilgilerimizi internet ortamında kullanıyoruz. Durum böyle olunca bilgisayarlarımızı kötü yazılımlardan her zamankinden daha çok koruma altına almak istiyoruz. Araştırmalara göre 2012 yılında elli milyon adet olan kötü amaçlı yazılım sayısı, 2020 yılı itibarıyla bir milyar adet sınırını çoktan geride bıraktı. Bu noktada sizlere ESET Internet Security programını öneriyoruz. Gelin bu programı daha yakından inceleyelim.

ESET NOD32 Antivirüs'ü indirin | ESET

ESET Internet Security
Bu program bilgisayarlarınızın performansını etkilemeden, sızıntılara ve kötü amaçlı yazılımlara karşı yepyeni bir koruma ile karşınıza çıkıyor. Dijital güvenlik alanındaki yıllara dayanan tecrübesi ile yakından tanıdığımız ESET. son derece güvenilir bir program. Programın özelliklerini sıralayacak olursak;
-Kötü Amaçlı Yazılım Koruması
-Bankacılık ve Ödeme Koruması
-Casus Yazılım Koruması
-Kimlik Avı Koruması
-Fidye Yazılım Kalkanı
-Web Kamerası Koruması
-Ağ Saldırısı Koruması
-Akıllı Güvenlik Duvarı
-Gelişmiş Makine Öğrenimi
-Anti-Spam ve Anti-Theft
-Exploit Engelleyici
-Botnet Koruması
-Oyuncu Modu
-Düzenli Güncellemeler
-Çevrim içi Destek
-Ebeveyn Kontrolü
-Yeniden Tasarlanan Kullanıcı Arayüzü

ESET - Vikipedi

Program çok katmanlı güvenlik ile her türden kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı özenle korur. Hiçbir şekilde bilgisayarınızın performansını ve sizin cihaz içinde yaptığınız çalışmaları etkilemez. ESET Internet Security tüm çevrim içi bankacılık ve çevrim içi ödeme işlemlerinde kullanabileceğiniz, sadece bu işe odaklanmış, güvenli bir tarayıcı sağlar. kamera ya da klavye gibi donanım yazılımları ile ilgili sorunlara karşı her zaman tedbirlidir. kendini sürekli geliştiren ve güncelleyen bu programı kolay kullanılabilir arayüzüyle, yediden yetmişe herkes kullanabilir. Kullanıcılarını her noktada düşünen bu program herhangi bir sıkıntı olduğunda çevrimiçi destek hizmetini devreye sokar.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz