Apple iOS 13.4 ve watchOS 6.2 güncellemeleri ile kullanıcılara birçok özellik sundu. Ancak Apple eski model iPhone ve iPad cihazlarını da gözden kaçırmadı. iOS 12.4.6 güncellemesi eski cihazlarla buluşmak için çıktı. iOS 13 güncellemesi eski cihazlara sunulmadı ve eskiyen cihazlar için de 12.4.6 güncellemesi kullanıcılarla buluştu.

Bu güncelleme ile kullanıcılara yeni özellikler sunulmayacak ancak bu güncelleme sayesinde güvenlik açıkları ortadan kaldırılacak. Eski modelleri kapsayacak olması cihaza gelecek güncellemede yenilik gelmeyeceğini gösteriyor. Güvenlik açıklarının giderileceği 12.4.6 güncellemesinin hangi cihazlarda yer alacağını merak ediyorsanız aşağıda yer alan kısımdan öğrenebilirsiniz.

Güncellemenin yayınlanacağı cihazlar; iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPod touch (6. nesil), iPad Air (1. nesil), iPad mini 2 ve iPad mini 3.Yukarıda da belirttiğimiz gibi gelecek olan güncelleme sadece eski iPhone’larda yer alacak ve bu güncelleme yenilik değil güvenlik açığını kapatmak için kullanıcılarla buluşacak. Bu haberimizde sizlere eski iPhone cihazlara gelecek olan güncelleme konusunda bilgi verdik. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz