Chamberlain adlı bir teknoloji şirketi, yaptığı araştırmalar sonucu evcil hayvanların ihtiyacına göre bir teknoloji geliştirdi. ”Akıllı Kapı” teknolojisi! MyQ Pet Portal adı verilen bu evcil hayvan kapısı, internet üzerinden kontrol edilmesiyle kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

Sağlık Bakanlığı'ndan evcil hayvanlar için kritik koronavirüs uyarısı! |  SağlıkBu teknoloji sadece insanları değil, evcil dostlarımızı da mutlu ediyor. Bu cihaz sayesinde uzaktan da olsa evcil hayvanlarınıza müdahale edebileceksiniz, onlarla uzaktan iletişim kurabileceksiniz. Dışarı çıktığınızda, tatile gittiğinizde veya herhangi bir işiniz olduğunda artık aklınız evdeki dostunuzda kalmayacak.

Günün her saatinde evcil dostlarınızı kontrol edebildiğiniz bu teknoloji mobil teknoloji ile çalışıyor ve siz istediğiniz zaman kapıyı kapatabiliyorsunuz. Chamberlain Group Pazarlama Direktörü Beril Altıner, En iyi Çözüm Ödülü almaya layık gösterilen bu cihaz ile ilgili ile şu cümleleri kurdu;
“Son derece zorlu geçen 2020 yılı içerisinde birçok insan tüylü dostlar sahiplenmeye başladı. Ancak 2021 yılında kısıtlamalar kalktığı zaman, evcil hayvanlarımızla olan rutinlerde aksamalar yaşanmaya başlanacak. MyQ Pet Portal, bu rutinler değiştikçe bazı stres ve masrafların azaltılmasında yardımcı olabilir. Cihaz, köpeğinizin ihtiyaç duyduğu anlarda, dışarı güvenli bir şekilde dışarı çıkmasını sağlar ve aynı zamanda akıllı telefonunuz aracılığıyla dilediğiniz zaman tüylü dostunuza erişmenize olanak tanır.”

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz