Covid-19 virüsünün hayatımızda yer almasından dolayı, sağlığımızı korumak için evde kalmamız gerekiyor. Zorunlu olmadığı sürece dışarı çıkmamalıyız ve virüs temizlenene kadar evde vakit geçirmeliyiz. Evde kaldığımız günlerde canımız çok sıkılabilir ve ne yapacağımızı bilmeyebiliriz. Bu yazımızda da sizlere zamanınızı nasıl değerlendirebileceğiniz konusunda yardımcı olacağız. İnternet üzerinde neredeyse her alanda ücretsiz eğitim kursları yer almaktadır, bu yazımızda da evde sıkılmamanız için vakit geçirebileceğiniz ücretsiz kursları sizlerle paylaşacağız.

Dünyanın en iyi üniversitelerinden istediğiniz alanda ücretsiz bir şekilde ders alabilirsiniz. Georgia, Colubmbia, Harvard, Princeton gibi ünlü üniversitelerden online ders alabilirsiniz. Class Central üzerinden ücretsiz olarak ders alabilirsiniz. Ücretsiz olarak ders alabileceğiniz alanlar ise; Mühendislik, Matematik, Veri Bilimi, Programlama, Beşeri Bilimler, Bilgisayar Bilimi, Eğitim ve Öğretmenlik, Kişisel Gelişim vs.

Başka bir kurs ise ücretsiz bir şekilde yabancı dil öğrenmeniz olacaktır. Yabancı dil şartı çok önemli ve yabancı dilde ilerleyerek daha hızlı iş bulabilirsiniz. Güzel bir eğitim ve düzenli bir çalışma ile bu durumun üstesinden gelebilirsiniz. Her alanda çevrimiçi kursların bulunduğu Udemy, evde kaldığınız süre içerisinde vakit geçirebileceğiniz alandır. Ayrıca bazı seçeneklerin ücretsiz olduğunu da belirtelim. Genellikle İngilizce ağırlıklı olduğunu da söylemiş olalım. Evde kaldığınız süre içerisinde bu tarz uygulamalar üzerinden vakit geçirerek eğitim almış olursunuz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz