Selamlar bugün sizlere Facebook hatalarından biri olan Facebook gönderiler şu anda yüklenemiyor hatası nasıl çözülür bundan bahsedeceğiz.

Son zamanlarda en fazla kullanmış olduğumuz ve en çok adı gündemde olan Facebook’un da bazen yüzü gülmeyebiliyor. Haber kaynağında gezerken gönderileri takip edemiyor hatası çok sık olmaya başladı.

FACEBOOK GÖNDERİLER ŞU ANDA YÜKLENEMİYOR DİYOR

Sizlerde abone olurken veya yeni paylaşımlar yaparken haber kaynağı üzerinde bu gönderileri görmeyebilirsiniz. Bu bakımdan iki farklı bir sorun söz konusu olduğunu belirtelim. Facebook gönderileri şimdilik yüklenemiyor sorunu aslında gönderilerin ekrana gelmemesinden kaynaklı bir sorundur.

1 – FACEBOOK SUNUCULARI

İlk akla gelen Facebook sunucuları oluyor. Facebook sunucularında ki yaşanan yüksek trafik ve fazla işlem kullanımı nedeniyle şöyle düşünebilirsiniz. Aşırı yük bindiği zaman sistem geç yanıt veriyor ve ekrana düşemiyor. Bu konuda sizin yapmanız gereken tek şey beklemek oluyor. Bu nedenle sizin tarafından beklemekten başka yapacağınız bir şey olduğunu söyleyemeyiz.

2 – KULLANICI BAZLI HATA

Kullanıcı hataları ise internet bağlantısı olarak söylenebilir. Bunlar ise cep telefonu veya diğer cihazların mobil veri veya Wifi sorunları diyebiliriz. Facebook gönderiler şu anda yüklenemiyor problemi yaşıyorsanız birde kablosuz ağ yani Wi-Fi ağ üzerinden bağlanarak test etmenizde fayda olacaktır.

Tüm bunlarda işe yaramaz ise VPN bağlantısını denemenizi öneriyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz