Facebook iPhone ve iPad uygulaması güncellendi. Facebook mühendisleri tarafından yapılan iyileştirme ve geliştirme çalışmaları neticesinde yayınlanan 6.3 numaralı sürümde kayda değer özellikler geliyor.

 

Neler Yeni?

Bilindiği üzere Facebook üzerinde yüz binlerce kişi ve marka sayfaları bulunuyor. Buna karşın bu sayfaların çok büyük bir kısmı kişi ya da marka tarafından açılmamış sayfalar. Durum böyle olunca gerçek ile gerçek olmayanı ayırt etmek zorlaşıyor. Facebook bu güncellemeyle artık onaylanmış yani doğruluğu kanıtlanmış ünlü, tanınmış kişi ve marka sayfalarının yanında mavi bir onay işareti yerleştiriyor.

facebook iphone ve ipad mobil13iPad Facebook kullanımında da iyileştirmeler gerçekleştiren dev sosyal mecra, telefon numaraları ve buna benzer diğer bilgilerin düzeltilmesi için kapsamlı bir yer düzenleme özelliği ekledi.

Performans iyileştirmelerinin de söz konusu olduğu bu güncellemede bu konuya dair en önemli örnek haber kaynağı oldukça ağır açılan kullanıcılarının sorunlarının giderilmesi oldu. Facebook iPhone uygulaması artık daha hızlı ve seri bir şekilde haber kaynağı bölümünü kullanıcısına sunabilecek.

[appbox appstore 284882215]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz