Apple’ın iOS özellliklerinde yerini alan karanlık mod birçok uygulamada bulunmaktadır. Ayrıca karanlık mod ile alakalı birçok gelişmeler devam ediyor. Apple kullanıcılarının Facebook uygulamasına karanlık mod geliyor ve gelecek olan karanlık modun tasarımının nasıl olacağı ortaya çıktı.

Apple tarafından karanlık mod özelliği ilk Messenger ve Instagram’da destek sundu. Şimdi ise Facebook uygulamasına gelecek olan karanlık modun tasarım detayları kendini belli etti. Gelecek olan karanlık mod özelliği arka planda siyah olarak yerini almayacak. Arka planda gri rengi tercih edilmiş. Bu görüntü de Instagram ve Messenger’dan daha da farklı bir görüntüsü olduğunu gösteriyor.


Ortaya çıkan görsellere göre dikkat çeken detayların yer aldığını da belirtebiliriz. Akıllara gelen soru ise Facebook karanlık mod özelliğinin ne zaman kullanılacağıdır. Şu an için bu konu hakkında bir bilgi yer almamaktadır. Ayrıca Facebook web uygulamasında da tasarım çalışmaları sürdürülmektedir. Facebook karanlık mod hakkında sizin düşünceleriniz nelerdir?  Bu konu üzerinden soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz