Facebook Messenger, iletişim için harika bir araçtır, ancak çok müdahaleci de olabilir. Bazen – her ne sebeple olursa olsun – bir mesaja hemen cevap vermek istemeyiz ve yine de onu görmezden gelerek kaba görünmek istemeyiz. Peki görünmeden mesajları nasıl okuyqbiliriz?

facebook mesajları görünmeden nasıl okunur

Gönderenin haberi olmadan telefonunuzda Facebook mesajlarını okuyun
Facebook Messenger’da bir mesaj gönderdiğinizde, metin kutusunun yanında içinde bir onay işareti olan bir daire göreceksiniz. Ardından, alıcı onu açarsa, bu kaybolacak ve kişinin simgesi ile değiştirilecektir. Okunduğunu bu şekilde anlarsın. Okundu bilgilerini durdurmanın en etkili yolu, uygulamanın kendisinin internetle erişimini engellemektir. Bunu yapmak için sadece Uçak veya Uçuş modunu kullanmanız gerekir. Mesajı ilk aldığınızda Facebook Messenger uygulamasını açmayın, bunun yerine Uçuş Modunu açın. Ardından, uygulamayı açın ve gönderenin haberi olmadan yeni mesajı okuyun.

Yalnızca gönderenle iletişim kurmakta özgür olduğunuza karar verdiğinizde, Facebook Messenger uygulamasını yeniden açmalısınız (Uçuş Modunu zaten kapattıktan sonra). Bu daire şimdi profil resminizle değiştirilecek ve gönderene mesajı okuduğunuzu bildirecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz