Facebook Messenger Görüntülü konuşma
Facebook Messenger Görüntülü konuşma

Facebook Messenger görüntülü konuşma özelliği Android ve iOS sürümlerine geldi. Artık Messenger aracılığıyla görüntülü arama yapılabilecek.

Facebook Messenger görüntülü konuşma özelliği tüm kullanıcılar için devreye girdi. Artık Messenger kullanan herkes, diğer kullanıcıyı görüntülü arayabilecek ve görüntülü görüşme yapabilecek.

Hatırlanacağı üzere Facebook bu özelliği Nisan ayının sonunda duyurmuştu. O zamandan bu yana herkes özelliğin yeni sürümle gelmesini bekliyordu. Sonunda uygulamanın güncel hâli, Türkiye’deki kullanıcılar için de olmak üzere herkese sunuldu. Görüntülü arama yapabilmek için hem sizde hem de arayacağınız kullanıcıda Facebook Messenger uygulamasının en son sürümünün bulunması gerekiyor.

Facebook Messenger Görüntülü konuşma
Facebook Messenger Görüntülü konuşma

Tıpkı Skype ve WhatsApp gibi Facebook Messenger da rakiplerine yetişmiş oldu. Facebook Messenger görüntülü konuşma özelliği pek çok açıdan tercih edilecek.

Facebook Messenger görüntülü konuşma özelliğini kullanmak için uygulamanın son sürümünü indirin:

Facebook Messenger Android indir:

[appbox googleplay com.facebook.orca]

Facebook Messenger iOS indir:

[appbox appstore 454638411]

Sonra uygulamayı açın. Görüntülü görüşme yapmak istediğiniz kişinin ismine dokunun. Çıkan ekranda sağ üst kısımda bulunan video simgesine dokunun. Arama yapın.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz