Yaklaşık bir ay önce Facebook, Messenger için karanlık modu test etmeye başladı, ancak etkinleştirmek için bir arkadaşına hilal bir ay gönderilmesi gerekiyordu. Şimdi bu adımı atlayabilir ve doğrudan karanlık moda geçebilirsiniz – işte nasıl yapılacağı.

Karanlık Mod Her Yerde Görünüyor

Herkes karanlık modda çıldırmak istiyor. Senin olmak ister işletim sistemi , e-posta veya tarayıcı , muhtemelen karanlık bir mod ayarı etkinleştirebilirsiniz ( kimse gerçi Microsoft söyledi ). Bazı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar için siyah ve gri renkler pil ömrünüzü uzatacaktır . Telefonunuzu karanlık bir tiyatroda veya sadece yatak odasındaki ışıkları kapattıktan sonra “çok hızlı” bir şekilde kontrol ettiyseniz, hafif bir temanın parlak beyazlarının herkesi körlaştıracağını ve sizi ömür boyu düşman edeceğini keşfettiniz.

Bugün açıklanan Facebook Messenger resmi güncelleme sayesinde, gittikçe büyüyen listeye bir uygulama daha ekleyebilirsiniz . Neyse ki, süreç kolaydır. Sadece birkaç adımda, hilal aya gerek yok. İşte ne yapmalı:

Karanlık Modu Nasıl Etkinleştirilir?

Karanlık Modu açmak için, Facebook mesajlaşma uygulamasını açın ve hesap fotoğrafınıza dokunun.

Sonra adınızın hemen altında bulunan “Karanlık Mod” düğmesine dokunun.

Ve bu kadar; Hemen karanlık modun etkin olduğunu görmelisin.

Maalesef, testlerimizde her cihazın ayarlarının açılması gerekiyordu. Yani Messenger’ı birden fazla telefon ve tabletten kullanıyorsanız, bu işlemi hepsinde tekrarlamak isteyeceksiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz