Facebook Messenger Yeni Arayüzü

 

Mayıs ayında Facebook , Messenger uygulamasındaki arayüzü daha az sekmeye indirgeyeceğini ve böylece daha kolay kullanım sağlayacağını duyurdu . Bu yeniden tasarlama, yeni aerodinamik bir ara birim, uygun bir karanlık mod içeriyor ve kullanıcıların kullanmadığı bazı kısayolları ve özellikleri kaldırıyor.

Günün erken saatlerinde, cep telefonlarına yüklenen güncellemenin ekran görüntülerini bir kullanıcı bildirdi. Bu kullanıcıya göre güncelleme, Messenger uygulamasının değişikliği fark etmeden önce Play Store‘dan güncellenmediği için sunucu tarafından bir değişiklik olarak geldiğini belirtti.

 

Altta üç sekme var: sohbet, kişi ve bir keşif sekmesi. Bu, diğer belirsiz özelliklerin iş ve oyun kısayollarını da içerecek şekilde hareket ettiği yerdir. Aksi halde, sohbet penceresinde, daha basit kısayol simgeleri ile daha temiz bir arayüze sahiptir.
 

 
Karanlık mod ile ilgili üst tarafta ki fotoğraf paylaşılsa da , güncelleme daha geniş bir ölçekte çalışmaya başladıktan sonra neye benzeyeceğini göreceğiz ve heyecanla bekliyoruz.

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz