Sosyal medya platformlarında hedef kitleye erişim sağlamak adına Facebook sayfaları ciddi derecede önem arz ediyor. Facebook sayfalarına olan ilgi ne kadar fazla olursa sizlerin erişim sağladığı kitlede o kadar fazla artacaktır. Peki sayfa ismi nasıl değiştirilir?

Facebook sayfa adı değiştirme işlemi çok uzun bir zamandır sadece 200 takipçi ve altında yapılan bir işlemdi. 200 beğeniyi geçtikten sonra ayrı bir form ile sayfa ismi değiştirme işlemi gerçekleştiriliyordu. Facebook sayfa adı değiştirme talebini sadece sayfa içerisinden yapabilirsiniz.

Facebook Sayfa Adı Değiştirme İşlemi!

İlk olarak Facebook sayfa adı değiştirmek için sayfanızda “hakkında” kısmına tıklayın. Ardından ad kısmının sağında yer alan düzenle kısmına tıklayın.

Karşımıza çıkan Facebook sayfa adı değiştirme işlemi ile beraber yeni isim girilecek ekran çıkacaktır. “Yeni sayfa adı” kısmına yeni ismi yazın ve devam edin. Sayfa adı değiştirmek için form göndermeden önce isime karar verin.

İsim belirledikten sonra mevcut sayfa adını ve yeni sayfa adını görebilirsiniz. 7 gün kadar yeniden isim değiştiremezsiniz. Her şey hazırsa eğer “değişiklik isteğinde bulun” kısmına tıklayın.

Karşınıza çıkan ekranda işlemin inceleme sürecinde olduğunu göreceksiniz.

Yapılan talebi kontrol etmek isterseniz eğer ayarlar menüsünden Sayfa desteği kısmından görmeniz mümkün.

Facebook sayfa adını değiştirme işleminiz onaylandığında sizlere bir bildirim gelecektir. Bu bildirim ise 7 gün içerisinde Facebook sayfanızın adını değiştiremezsiniz şeklinde olacaktır. Sayfanızın beğeni sayısına göre bu işlem değişebilir.

Uyarı: 1900 beğenisi olan Facebook sayfasının isim değiştirme işlemi 5 gün sonra onaylandı. Buna göre hesap yapın.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz