Dünya genelinde büyük bir sosyal medya platformu olarak iz bırakan Facebook, kullanıcıların anket karşılığı para kazanabileceği Viewpoints adında bir pazar araştırmasını duyurdu. Bu uygulama ile detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Son zamanlarda yaşanılan gizlilik ve güvenlik tartışmalarıyla kullanıcı ve prestij kaybı ile karşı karşıya kalan Facebook, insanları tekrar platforma dahil etmek için kollarını sıvamaya başladı. Bunların başında ise Viewpoints geliyor. ABD merkezli sosyal medya devinin an itibari ile yayınlamış olduğu pazar araştırma uygulaması kullanıcıları katılmış oldukları anketler ile para kazanmaya teşvik ediyor.

Facebook Viewpoints‘e katıldıktan hemen sonra isim ve eposta gibi bilgileri doldurmanız gerekiyor. Ardından ise Facebook hesabınız var ise bu durum otomatik gerçekleşiyor. ABD’li şirket daha sonra Programs adında size kısa anketlere katılmak istediğinizi soracak.

Facebook Viewpoints uygulaması!

Bu kısımda yeterli puan topladıktan sonra Facebook size belli tutarlarda ödeme yapıyor. Örnek verecek olursak eğer, 1000 puan toplamışsanız size 5 dolar bir ücret ödeyecek. Şirket her ne kadar bilgi verirse versin kesin olarak kaç puan kazanacağınız henüz belli değil.

Sizlerinde gördüğü gibi 83 soru ile 15 dakikalık bir anketten 1000 puan kazanmanız mümkün. Ancak diğer anketler bu kadar uzun değil. Viewpoints ile elde edilen verilen hem Facebook hemde Instagram ve WhatsApp için kullanılacağı belirtildi.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz