Sosyal paylaşım sitelerinin akıllı telefonların içerisine de girmesi ile birlikte artık neredeyse herkesin en az 1 adet sosyal medya hesabı bulunuyor. Dünya nüfusunun ortalama olarak dörtte birinin hesabının olduğu Facebook platformu ise inanılmaz bir hız ile sürekli olarak geniş kitlelere yayılmaya devam ediyor.

Yeni Uygulamanın Adı: Haber Takviyesi

Sürekli olarak mobil ve masaüstü uygulamalarını güncelleyerek kullanıcılarına daha verimli ve stabil bir performans imkanı sunan Facebook, bugün yaptığı açıklama ile bir yeniliğe daha imza atacağını duyurdu.

facebook

Yeni gelecek olan uygulama ile birlikte artık internetsiz olduğunuz bölgelerde ya da internetin düşük sinyal gücü ile tam olarak verimli bir şekilde kullanılamadığı metro-tünel gibi yerlerde gündemden habersiz kalmayacaksınız. Haber akışını artık bu tür şartlar altında da görüntüleyebilecek ve dilerseniz paylaşılan haberlere yorum dahi yazabileceksiniz.

İnternet Ortamlarda Habersiz Kalınmayacak

Facebook’un kendi bünyesindeki gelişmeleri ve yeni haberleri paylaştığı haber odalarında resmi olarak tanıtılan bu özellik ise “Haber Takviyesi” olarak duyuruldu. Haber Takviyesi adı verilecek olan bu yeni özellik ise kullanıcıları şimdiden heyecanlandırmış durumda.

Resmi internet sayfasından yapılan açıklamada, “Asıl hedefimiz insanların değerli hikayelerini ve anlık anılarını paylaşırken birbirleri arasında daha sıkı bir bağ kurabilmeyi başarmaktır. Artık Facebook abonesi olan kullanıcılarımız internetsiz oldukları bölgelerde ya da internetin zayıf olduğu metro, tünel gibi yerlerde gündemden habersiz kalmayacaklar” ifadeleri yer aldı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz