Geçen sene Kasım aylarında piyasaya sürülen Farming Simulator 19 oyununun ne kadar sattığı konusunda bilgi vereceğiz. Edinilen bilgilere göre şirketin yüklü bir miktarda para kazanıyor ve akıllara direk ne kadar satış yapıyor sorusunu getiriyor.

Ortaya çıkan raporlara göre de şirketin Farming Simulator oyunundan fazla para kazandığı gözüküyor. Oyuna dair ortaya çıkardığı başarısı sayesinde adından söz ettirmesi daha da çok konuşulacağına işaret ediyor. Bu yazımızda yer alan konudan bahsedelim yani şirketin toplam ne kadar satış yaptığına dair detaylı bilgilere bakalım.

Bu oyunun içeriğinde gıda ekimi, gıda üretimi yer alıyor ve tarım makineleri ile verilen tarlalarla ilgileniyorsunuz. İçerik olarak farklı olması oyuncuları kendisine çekmeyi başarıyor. Geçen sene çıkan oyunun oynayan sayısının fazla olması şirketin başarısını ön plana çıkarıyor.

Çıkan raporlara göre de bir yılını doldurmayan oyun iki milyon satışını gerçekleştirdi. Giants Software tarafından geliştirilen oyunun bir yılda 143 milyon dolar kazancının ortaya çıktığı anlaşıldı. Bu oyunun en iyi sahip olduğu platform XBOX One platformudur.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz