11 Şubat 1999’da karşımıza çıkan rol yapma oyunu Final Fantasy VIII, yenilenen grafik ve diğer senaryolar ile PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için geliştirildi. Oyunun geliştiricisi Square Enix, bu yıl E3’te Final Fantasy VIII Remastered’ı duyurduğunu hatırlatalım. İşte detaylar…

Final Fantasy 8 çıkış tarihi heyecanlandırdı!

Çok uzun zamandır beklemiş olduğumuz yapımın çıkış tarihi sonunda belli oldu. Duyurulan çıkış tarihi aslında dört platform için de geçerliliğini koruyor. Ek olarak ise PS, çoğu iyileştirme ve gelişen grafikler ile bekleyenleri heyecanlandırdı.

Remastered ile gelen yeniliklerden bahseden Square Enix, gelişmeleri ayrı başlıklar altında duyurdu.

Geliştirilmiş grafikler: Karakterler, düşmanlar ve nesnelerin daha canlı göründüğünü.

Savaş desteği: Limit Break adında gelen ve belli bir oranda hasara karşı kullanılan özel yeteneklerin çalışmasını tetikliyor. Bunla beraber güçlendirici hem karakterin hemde savaşların süresini ATB olarak doldurdu.

Rastlantılara son: Sizlerinde ummadığı gibi aniden saldırıya uğramak istemediğiniz de bu özelliği devre dışı bırakın.

3x hız güçlendirmesi: Normal savaşlarda vakit kaybetmemek ve acele ile ilerlemek istemiyorsanız 3x hız güçlendirme ile ciddi bir değişim yapabilirsiniz.

Rol yapma oyunu, 3 Eylül 2019 günü karşımıza çıkacak. Çıkışına az bir süre kala Final Fantasy VIII’in resmi tanıtım videosunu sizlerde izleyebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz