Kullanıcılarda yüksek düzeyde alışkanlık ve hırsa neden olan Flappy Bird oyunundan sonra şimdi de aynı geliştirici Swing Copters adlı yeni bir oyun yayınladı. Hem Android hem de iOS platformlarında kullanıcılara sunulan yeni oyun eskisini hiç aratmayacak gibi.

Bu oyunda, başında pervaneli bir şapka olan minik yaratığın engelleri geçerek daha yukarıya tırmanmasını sağlıyorsunuz. Bunun için de ekrana parmağınızla sürekli vurmanız ve minik yaratığın yönünü değiştirmeniz gerekiyor. Geliştirici Dong Nguyen oyunda, Flappy Bird oyunundakine benzer grafikler kullanmış. Yani yabancılık çekmeyeceğiniz kesin. Zaten oyunun açıklamasında da pervaneli bir şapka ile uçmanın göründüğü kadar kolay olmadığı belirtiliyor.

swing_copters ekran-bir

Şimdiden Android uygulama mağazası Google Play‘de kullanıcılardan çok sayıda yorum alan Swing Copters oyunu herkesi yeterince zorlamış gibi görünüyor. Başta 2 ya da 3 puan kazanabiliyorsunuz. İnat ederseniz daha yüksek puanlar alabilmeniz de olası. Sinirlerinize güveniyorsanız oyunu indirip deneyin.

Swing Copters Android uygulamasını indirin:

[appbox googleplay com.dotgears.swing]

Swing Copters iOS uygulamasını indirin:

[appbox appstore 905639750]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz