Flappy Bird tarafından Battle Royale mod sürümü yayınladı. Flappy Bird oyunu bir zamanların gözde oyunları arasındaydı ve bir süre sonra sinir bozucu olup oyuna bağımlı kalmamızı sağlıyordu. Tek kişilik oynanan oyunda kendi skorunuzu geçmek için mücadele etmeniz bile bir süre sonra hırsa dönüşüyordu. Bir zamanların modası olan oyunun yeni versiyonunda neler olacağından bahsedelim.

Yeni çıkan oyunda önceden tek başına skoru geçmeye çalışıyorduk. Şimdi ise başkaları ile oynayarak birinci olmaya çalışacağımız şekilde karşımıza çıkıyor. Oyunun bu hale getirilip kullanıcılara sunulması büyük bir ilgi toplayacaktır. Em Lazer-Walker ve Orta Therox tarafından yapımı gerçekleştirilen oyunun amacı başkaları ile yarışmak olacaktır. Amaç sonu olmayan Flappy Bird oyununda yarışacağınız kişiler arasında tek kalana kadar uçmaya devam etmek olacaktır.

Oyunu oynarken kuş karakteriniz ile alt alanda yer alan borulardan kaçarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Biraz dikkat gerektiren bu oyunda, göreviniz en uzağa gitmek olmasa da en uzağa gitmeyi hedefleyebilirsiniz. Ayrıca bir süre ilerleyip yandıktan sonra başa dönmek oldukça moral bozucu bir durumdur. Asıl görev 99 kişinin arasından en uzağa gitmeyi hedeflemek olacaktır. Bir santim bile ileride olmanız sizi en üst seviyeye taşıyacaktır.

Yeni oyun Battle Royale olduğu için bir otobüsten inerek oyuna başlıyorsunuz. Bu oyun şu an için iOS ve Android cihazlarda yayınlanmıştır. Ancak oyunun açık beta sürümünü indirebilirsiniz. Oyunun tam olarak Temmuz ayında çıkması bekleniliyor. Oyunu denemek için bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz