Korona virüsün daha da çok yayılmamasını engellemek için birçok önlemler alınıyor. Bu önlemlerin en önemlisi de ‘Evde Kalın’ çağrısıdır. Bu duruma uyan kişilerin evde oturuyor olması bir süre sonra can sıkabiliyor. Bu durumda da devreye Football Manager 2020 girdi. Footbal Manager 2020 oyunu 25 Mart tarihine kadar ücretsiz olarak oynanabilecek.

Eğer siz de Football Manager 2020 oyununu oynamak istiyorsanız ilk olarak Steam hesabına sahip olmanız gerekiyor. Footbball Manager, resmi Twitter hesabında yapmış olduğu açıklamada şu sözlere yer verdi; “Football Manager 2020, 25 Mart tarihine kadar PC ve Mac için Steam’da ücretsiz. Sezon şimdi başlıyor!” Football Manager’in bu kararı sonrası Steam üzerinden yaklaşık 85 bin oyuncuya ulaşım sağlandı.

Steam kurulduktan sonra ya da bir hesap oluşturulduktan sonra, Football Manager 2020’yi oyun kütüphanenize indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 25 Mart Çarşamba gününe kadar oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Deneme süresi sona erdiğinde oyunu çok sevdiyseniz ve oynamaya devam etmek istiyorsanız oyunu satın alarak devam edebilirsiniz. Ancak 25 Mart’a kadar oyunu ücretsiz bir şekilde oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz