Futbolu oynamayı değil yönetmeyi sevenlerin oyunu Football Manager 2021, tüm platformlar için yayınlandı. FM21, PC sürümü için kabul edilebilir bir fiyat etiketine sahip olsa da mobil sürümünün fiyat etiketi pek çok oyun severi hayal kırıklığına uğratabilir.

Football Manager 2021 Türkçe spiker desteği ile geliyor • Sonsöz GazetesiFootball Manager serisinin en yeni oyunu olan Football Manager 2021 ya da kısa adıyla FM21, an itibarıyla Epic Games Store, Steam, App Store ve Google Play’de yayınlanmış durumda.
PC, Mac, iOS ve Android kullanıcıları için yayınlanacak FM21 Touch, FM21 Xbox sürümü ile birlikte 1 Aralık tarihinde kullanıcılara sunulacak. FM21’in Nintendo Switch sürümü ise 2020 sona ermeden oyun severler ile buluşmuş olacak.

FM21, PC’de 249 TL, mobilde 79 TL fiyata sahip
FM21 Demo, tüm oyun severlere ücretsiz olarak sunulurken; FM21 oyun içi editör, 24 TL fiyat etiketine sahip.
Google Play ya da Apple Store’dan indirebileceğiniz FM21 Mobile ise 79,99 TL’lik bir fiyat etiketiyle mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.
Not olarak şunu söyleyelim, eğer Epic Games Store ya da Steam üzerinden FM21 Beta sürümüne katıldıysanız, oyunun orijinal sürümünü yüklemek için Steam ya da Epic Games Store’u kapatıp yeniden başlatmanız gerekiyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz