Xbox sahiplerini sevindirecek bir haber var, Football Manager 2021 Xbox platformlarına geliyor. Football Manager hayranları oyuna oldukça bağlılar, hatta geçtiğimiz yıllarda çıkan bir habere göre yıllarca aynı takımla oynayan bir oyuncu bulunuyordu ve bu tarz oyuncuların sayısı da az değil.

Football Manager 2021 Xbox platformlarına geliyor
Football Manager TUR resmi twitter hesabı Football Manager 2021‘in Xbox platformlarına geleceğini duyurdu. Xbox kullanıcıları için sevindiren bir haber. Ayrıca oyun Xbox platformlarının tamamına tam olarak optimize edilecek ve PC‘den alınan performansın aynısı konsollardan da alınabilecek.

Football Manager 2021‘in geleceği platformlar şu şekilde:
– Xbox One
– Xbox One S
– Xbox One X
– Xbox Series S
– Xbox Series X
– Windows 10

Xbox One hariç diğer platformlarda 4K desteği bulunuyor. Doğal 4K desteği sadece Xbox Series X ve Windows 10 için bulunuyor. One S, One X ve Series S üzerinde yükseltilmiş 4K desteği bulunuyor. Seçilebilir uluslar Xbox One, Xbox One S ve Xbox One X‘de kayıt başına 5 adet olarak sınırlandırılmış durumda. Bu sınırlandırmalar Xbox Series S, Xbox Series X ve Windows 10‘da kayıt başına 10 adet olarak karşımıza çıkıyor. Xbox One ve Windows 10’da HDR desteği bulunmuyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz