Christian Bale and Matt Damon in Twentieth Century Fox’s FORD V. FERRARI.

20th Century Fox, Kasım ayında karşımıza çıkması beklenen Ford v. Ferrari filmi için bir yeni fragman daha yayınladı. İşte yeni fragman ve detayları…

Christian Bale ile Matt Damon ikilisinin beraber yer aldığı Ford v. Ferrari filmi kısa süre sonra karşımıza çıkacak. Yapımcı stüdyo olarak bilinen 20th Century Fox, meraklı izleyiciler için ikinci fragmanı da kısa süre önce yayınladı. Yeni gelen fragmanda Ford v. Ferrari yeniden bizleri büyüledi diyebiliriz.

Ford v Ferrari, hepimizi 1966 yılında Fransa’da yer alan Le Mans 24 saat yarışlarına götürerek tek tek hissetmemizi sağladı. Elbette bu yarışın hemen arkasında yer alan konu; ünlü İngiliz yarışçı olarak tanıdığımız Ken Miles ile Amerikan otomotiv tasarımcısı Carrol Shelby’nin hikayesine odaklanmakta. Ford için görev alan Miles-Shelby ikilisi ise o zamanların ikonik markası olarak bilinen Ferrari’ye karşı bir meydan okuyor.
Ford v. Ferrari filmi ikinci yeni bir fragman daha yayınlandı!

Bu yeni film için tam 100 milyon dolar bütçe hazırlandı. Ayrıca CGI teknolojisi ise hiç kullanılmadı. Yönetmen James Mangold ise bu durumun sinema zevki konusunda bir fark attığını dile getirdi. Mangold, 2017 yılında vizyona giren ve ciddi bir beğeni alan Logan filminin de yönetmeni olarak karşımıza çıkıyor.

Film 15 Kasım 2019’da vizyonda yer alacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz