Fortnite’ın 9. sezonu için haritalarda ciddi değişiklikler yapılırken, oyuncular için birçok yeni mekan ve eşya ile modlar geliyor. İşte tüm detaylar…

Tüm dünyanın oynamış olduğu ve 250 milyon kişiyi aşan oyuncu kitlesi ile Fortnite’ın 9. sezonu an itibari ile başlamış durumda. V9.00 güncelleme ile gelen yeni bölge, kıyafet ve eşyalar oldukça güzel duruyor.

Fortnite 9. sezon güncellemesi geldi!

Fortnite’ın bir önceki sezonunda görmüş olduğumuz volkan patlamıştı ve haritalarda ciddi değişiklikler yapılmıştı. Patlama sırasında hasar görmüş olan evlerin dönüşümü pazar yerini ise AVM’ye devretmişti. Buna ek olarak ise Muzaffer’in muz standı ise Nugget Hut gibi yeniliklere açık bir şekilde eğlenceli bölge olarak geldi. Tabii ki gelen yenilikler bu kadarla sınırlı olmuyor. Fortnite haritasında birçok yere gitmek için ciddi yollar bulunuyor. Oyun içerisine dahil edilen Hava halkaları ile istediğiniz farklı bölgelere çok hızlı olarak gidebileceksiniz.

Fortbyte gizemleri çözüyor!

Daha önceki güncellemeler deki gibi, V9.00 güncellemesi birçok yeniliği beraberinde getirdi. Bunların başında ise oyuncuların bir olup bu sırları çözmesi gereken Fortbyte oluyor. Her topladığınız fortbyte ile gizli bir parçanın gizemi çözülecek. Tam 100 parçadan meydana gelen Fortbyte’ların tümünü biriktiren oyunculara birçok hediye sunulacak. Görevler sekmesinden bunların detaylarını görebilirsiniz.

Siz peki V9.00 güncellemesi hakkından neler düşünüyorsunuz? Fortnite’a rakip bir oyun düşünüyor musunuz? 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz