Ne bilmek istiyorsunuz?

Epic Games, Fortnite Bölüm 2 – Sezon 2’nin 20 Şubat’ta geleceğini duyurdu.
Epic, dudaklarını dört gözle beklemek zorunda kalmasına rağmen, oyuncular yeni sezonla birlikte bir sürü değişiklik görmeyi bekleyebilirler.
Sezon 1 sona ermeden önce, Fortnite fazladan Uzatma Zorlukları ve iki haftalık yeni bir etkinlik kazanacak ..

Dünyanın dört bir yanındaki Fortnite oyuncuları son birkaç hafta boyunca deliriyordu, çünkü son sezonun gelmesi beklentisi zirveye ulaşmıştı. Neyse ki, Epic Games’in hit savaş royale oyununun bir sonraki sezonunu ne zaman bekleyeceğini açıkladığı için, bekleme neredeyse bitti.

Fortnite ekibi Cuma günkü bir blog yazısında Fortnite Bölüm 2 için bir sonraki sezonun, sadece Sezon 2 olarak adlandırılacağını duyurdu. Aynı blog yazısında, ekip ayrıca Fortnite için bir sonraki güncellemenin – 11.50 yaması – Şubat ayı başlarında gelecek ve oyun Unreal Engine’in Chaos fizik sistemine entegre olduğu için küçük bir değişiklik getirecek.

Epic, hayranların Bölüm 2 – Sezon 2 için neler bekleyebileceği konusunda bir ton bilgi vermiyordu, ancak hem yeni sezon için uzun süre beklemek hem de büyük olayların geçmişi göz önüne alındığında, görmek çok şok edici olmayacaktı bazı büyük değişiklikler. Bu arada, Epic, fazladan Fazla Zorluklar ve iki haftalık yeni bir etkinliğin şu anda Sezon 2’nin başlangıcından biraz önce düşmesi planlandığından, Sezon 1’in sona ermeden önce bir miktar içeriğe sahip olacağına söz verdi.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz