Fortnite 10. sezonun sonunun onuruna, ünvanın geliştiricileri, sadece mevcut olan The End (Son) modundaki tüm oyuncuların kartla birlikte sanal bir kara deliğe girdiği sıra dışı bir etkinlik düzenledi.

Oyuncular, final kraliyet savaşı sırasında gizemli bir roketin gökyüzüne yükseldiği anı yakalamayı başardılar ve ardından birçok parça yere düştü. Daha sonra, ortada aniden bir kara delik oluşmaya başladı, bu da tüm haritayı oyuncularla absorbe edene kadar hızla genişledi.

Daha sonra dikkat edilmesi gereken tek şey, galaksideki ekranın ortasındaki aydınlık bir taslakla çevrili küçük siyah bir nokta. Herkes hala tadını çıkarabilir. Zirvede, resmi kıyamet kanalındaki kıyamet yayınları 1,7 milyon kullanıcı tarafından izlendi.

Sezonun sonunun onuruna, Fortnite’ın Facebook gibi diğer sosyal ağları da kapakta karanlık madde de görebileceğiniz tarzını değiştirdi .

Epic Games, yaklaşmakta olan kıyameti birkaç hafta önce ima etti. Gelecek sezon 11, yeni bir bölümün ortaya çıkışı ve yeni bir haritanın ortaya çıkmasıyla işaretlenecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz