Forza Street çıkış tarihi kısa bir süre önce geliştiricisi olan Microsoft tarafından açıklandı. Yarış oyunları arasında büyük bir heyecanla beklemiş olduğumuz Forza Street, mobil yarış oyunlarında ciddi ses getirecek gibi duruyor.

Forza Horizon serisinin yapımcısı olan Microsoft, bilgisayar ve konsolda elde ettiği bu başarıyı mobil cihazlarda da sürdürecek gibi duruyor. Bunun için mobil yarış oyunu olarak getiren firma, iOS ve Android cihazlar için çıkış tarihini açıkladı.

Forza Street çıkış tarihi belli oldu!

Yarış oyunları konusunda çok fazla iddialı olan Microsoft, mobil oyunları için bir tarih verdi. Son zamanlarda bilgisayar ve konsolda en fazla oynanılan oyunlar arasında Forza Horizon 4 olduğunu biliyoruz. Mobil cihazlara da bir hakimiyet kazandıran firma Android ve iOS için oyunun geliştirmelerine devam ettiğini ifade etti.

5 Mayıs günü iOS ve Android cihazlara geleceği açıklandı. Bu bakımdan Windows 10 PC’lerde Microsoft Store üzerinden de oyunu indirebileceğinizi belirtelim. Hem akıllı telefon hemde Windows platformunda oynanılabilecek.

Oyunun çıkış tarihinden itibaren 1 aylık süre içerisinde oyunu yükleyenlere bazı özel hediyeler sunuluyor. Bu hediyeler arasında 2017 Ford GT, ve oyun içerisinde para içeren “Fonders Pack” yer alacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz