Akıllı saat dünyasına yönelik ürünler, giyilebilir teknoloji dünyasındaki gelişmelerin adeta odak noktası haline geldi. Her geçen zaman halihazırdaki akıllı saat üreticilerinin yeni modellerinin tanıtılmasını beraberinde getiriyor. Bununla birlikte bu yeni sektöre halihazırda saat üreten popüler firmalar da ekleniyor. Bu firmalardan sonuncusu da Fossil oldu.

Fossil Q Serisi Akıllı Saatler ve Fiyatları

Dört farklı modelle akıllı saat dünyasına merhaba diyen Fossil, biri amiral gemisi olmak üzere toplam dört modelle karşımızda. Q Founder modeli bu ürünlerin en pahalısı ve haliyle en iddialısı. Intel yonga seti kullanan Fossil Q Founder, 275 USD etiket fiyatıyla satışa çıkacak. Tamamı dokunmatik ekrandan oluşan akıllı saat, Fossil’in en iddialı ürünü olarak konumlandırılıyor.

fossil q serisi akilli saatler

The Q Reveler ve Q Dreamer giriş seviyesi olarak yerlerini alıyorlar ve etiket fiyatları 125 USD. Q Grant ise 175 ila 195 USD arasında değişen fiyatlarla kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu ürünlerin satışa çıkış tarihleri 25 Ekim olarak açıklandı. Fossil’in kendi mobil uygulaması ile hem iOS hem de Android ile uyumlu olarak kullanılabilecekler. Q Founder ise Android akıllı telefonlarla uyumlu olarak kullanılabilecek.

Tasarım konusunda oldukça başarılı bulunacağını öngördüğüm Fossil akıllı saat serisinin pil ömrü ve kararlılık konusunda nasıl bir performans ortaya koyacağı hepimizin merak konusu.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz