Samsung Galaxy A12 5G tasarımı için render görüntüler ortaya çıktı. Model için üretilen kılıfları için yapılan çekimde, model de kendisini gösterdi. Modelin geleceği daha önceden de ortaya çıkmıştı. Ayrıca Geekbench testinde de modelin performansına dair bilgiler kendisini göstermişti.

Yüksek satış rakamları yakalayan A serisi için çalışmalarını devam ettiren Samsung, 5G modellerinin sayısını da artırmayı ihmal etmiyor. Modelin performans testine girmesiyle de tanıtım tarihinin yaklaştığına dair söylentiler ortaya çıktı.

Galaxy A12 5G tasarımı
Modellerin tanıtımından önce hazırlanan kılıflar ortaya çıkıyor. Şimdi de Galaxy A12 5G modeli için üretilen transparan kılıf görüntülendi. Kılıfın transparan olmasıyla da modelin tasarımına dair detaylar, kendisini gösterdi. Görüntülere bakıldığında modelin Galaxy A42 5G ve Galaxy M12 modelleriyle benzer detaylara sahip olduğu görülüyor.

Galaxy A12 5G tasarımı incelendiğinde modelin kare biçiminde kamera kuruluma sahip olduğu görülüyor. Daha önceden de modelin üçlü kamera sistemiyle kullanıcılarla buluşacağına dair bilgiler gelmişti. Bu üç kamerayla birlikte flaş da bulunacak. Ayrıca modelin daha ince geçişli köşelere sahip olduğu da görülüyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz