Samsung’un katlanabilir telefon modelleri başlarda tutulmasa da gittikçe tutulmaya başlandı. Samsung katlanabilir telefon ailesine yeni bir üye eklemek istedi ve Galaxy Fold 2 çıkış tarihi hakkında detaylar ortaya çıktı. Samsung Galaxy Fold 2 kısa bir süre sonra kullanıcılarla buluşacak. Ortaya çıkan bilgilere göre Samsung’un Galaxy Fold 2 cihazı geniş çaplı üretim gerçekleştirecek.

Sızdırılan bilgilere göre Galaxy Note 20 Haziran ayında kullanıcılar ile buluşacak. Samsung Galaxy Fold 2’nin tanıtımı ise Ağustos ayında gerçekleşecek. Samsung tarafından 2020 yılının sonuna kadar Galaxy Fold 2 cihazın 2.5 milyon satışa ulaşması bekleniliyor. Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir cihazın uygun bir fiyat etiketine sahip olması bekleniliyor.

Galaxy Fold 2 hakkında net bilgiler yer almasa da ortaya çıkan birkaç bilgiyi sizlerle paylaşacağım. 120 Hz ekran detayı ile gelmesi beklenen Galaxy Fold 2 modelinin ekranının Galaxy Z Flip ile benzer olması bekleniliyor. Ayrıca suya ve toza karşı dayanıklı olan model dikkat çekecek gibi görünüyor. Son olarak kamera konusunda iyileştirmeler olduğunu da sizlerle paylaşmış olalım. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz