Galaxy Fold için gelen çıkış tarihi iddiaları artık bitiyor. Uzun zamandır konuşulan ve katlanabilir telefon Galaxy Fold için artık çıkış tarihi belli oldu? Peki çıkış tarihi ne zaman? İşte detaylar…

Üretimi yapılırken, herhangi bir sorun ile karşılaşılmamış, ancak test amaçlı dağıtımı yapıldıktan sonra, ekran sorunlarından dolayı çıkış tarihi ertelenen akıllı telefonun yeniden piyasaya çıkacağı kesinleşti.

Galaxy Fold’un çıkış tarihi iPhone’la beraber olabilir!

Tüm üretim sorunlarının giderildiği Galaxy Fold, rakibi olan iPhone‘un çıkış zamanına çok yakın olacak. Samsung‘un Eylül ayında üç farklı iPhone modelini tanıtacak olan Apple’a karşı bir atak yapacak gibi duruyor.

Nisan 2019‘dan bu yana sürekli erteleme kararıyla gündemde yer alan katlanabilir telefon için net bir açıklama geldi. The Investor medya yayını sırasında Fold modelinin 18 Eylül – 20 Eylül arasında raflarda yerini alacağını belirtti.

Bu bilginin doğru olma olasılığı %99 diyebiliriz. İlk olarak ABD’de ve Güney Kore‘de satışa çıkacak olan ürün daha sonra diğer pazarlara da uğrayacak.

Başlarda 1 milyon tane Fold’un satışa çıkacağı belirtilmiş olsa bile, son gelen bilgiler neticesinde, 100 Bin adet satış yapılacağı belirtildi. İlerleyen zamanlarda elbette bu sayı artabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz