Samsung tarafından Şubat ayında tanıtılan Galaxy Fold, katlanabilir bir telefon olarak karşımıza çıktı. Ekran kırılması sorunundan dolayı çıkışı ertelenen cihaz, kısa bir süre önce sınırlı bir sayıda satışa sunuldu. 7 ay süren bekleyiş sonrası telefonu satın alan kişilerin sorunları yine bitmedi. Kullanıcıların şikayet ettiği sorunlardan biri de ekran menteşesi, Galaxy Fold logo sorunu ile karşımıza çıkıyor.

Şu an A ve U harflerinin silindiği aşağıda yer alan resimde kolay bir şekilde görebilirsiniz. Ekran menteşesi üzerinden Samsung logosunun harflerinin yavaşça soyulmaya başladığı ortaya çıktı. Kısa süre içerisinde cihazın logosunda bu tarz sorunun çıkması, Galaxy Fold kullanıcılarını üzdü. Bu sorun cihazın çalışmasının önüne geçmiyor. Fakat 1980 dolar fiyat etiketine sahip olan cihazın bu tarz bir soruna sahip olması kalitesiz olduğunu gösteriyor. Kısa bir süre önce çıkan cihazın bu tarz sorunlarla karşılaşması cihaza olan tepkileri arttırdı.

Ekranla alakalı birçok sorun rapor edilmeye başlandı ve logo soyulması ilk kez ortaya çıkmaya başladı. Galaxy Fold 2 için çalışmaların devam ettiğini de belirtelim ve Samsung’un Galaxy Note serisi ile birleşen S-Pen’i önümüzdeki sene yeni katlanabilir cihazı ile karşımıza çıkabilir. Galaxy Fold’da yaşanan bu soruna karşı Samsung tarafından bir açıklama gelmedi ve Samsung’un cihazında bu tarz bir sorunun yaşanması kullanıcıları fazlasıyla üzdü. Galaxy Fold’un fiyatına göre bu tarz sorunları yaşaması konusunda ne düşünüyorsunuz? Soru ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz