Galaxy Note 10 Geekbench’te performansıyla görüldü!

0
34

Samsung’un yeni amiral gemi modeli Galaxy Note 10’un kısa süre önce resmi bir şekilde Geekbench’te kendini gösterdiğini belirtelim. Exynos 9825 işlemci ile 8GB RAM ile gelen Note 10’un puanı ise soru işaretlerini kaldırdı. İşte detaylar…

Güney Kore merkezli Samsung’un son model amiral gemisi Galaxy Note 10’un tanıtımına bir aydan az bir süre kala yeni detaylar ve sızıntılar devan ediyor. Şimdiye kadar gelen sızıntı bilgiler ile, pil durumu ve fiyat hatta tasarım gibi birçok detaya sahip olduk. Son gelen sızıntı ise telefonun ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne serdi.

Galaxy Note 10 çok iddialı geliyor!

Samsung Galaxy Note 10 model cihazlarda işlemci performansı çok iddialı. Tek çekirdek ile çoklu çekirdek sonuçları Geekbench‘te görüldü. Cihazın donanımına hemen değinecek olursak eğer, Exynos 9825 model işlemci ile 8GB RAM yer alıyor. Android 9 Pie ile çalıştığı ise açıkça ortada.

Samsung Galaxy Note 10 modelinde SM-N970F model numarası ile geleceği ve tek çekirdek testinde 4.495 puan çoklu çekirdekte ise 10,223 puan aldığını belirtelim. En güçlü amiral gemisi olduğunu belirtelim. S10 model ile kapışan Note10 modeli oldukça başarılı. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here