Samsung Galaxy S4 için çıkan KitKat sürümünün ardından şimdi de Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005 model)  için Android 4.4.2 test yazılımı kullanıcıların deneyimine sunuldu. Bu yazılım şu an resmi olmayan şekilde kullanılabilir durumda.

SamMobile tarafından indirilebilir kılınan N9005XXUENA6 test numaralı yazılım, Galaxy Note 3 cihazlarına indirilebiliyor. Bu sürüm, cihazlar için Android 4.4.2 KitKat yazılımlarının en son sürümlerinden biri olarak nitelendirilmekte. Bu da dev phablet için Android 4.4 yazılımının gelecek sürümlerinde ufak hata onarımları ve geliştirmeler dışında hiçbir şeyin eklenip çıkarılmayacağı anlamına geliyor. Android 4.4.2 sürümünü yayınlayanlar Samsung’un Galaxy Note 3 için bir iki hafta içinde resmi güncellemeyi çıkaracağını belirtmekte.

android 4.4.2

Galaxy Note 3 için gelen resmi olmayan bu test güncellemesi, beklenen performans geliştirmelerinin yanında Galaxy S4 cihazlarına gelen sürümde görülen değişikliklerin hemen hemen aynısını phablete de getirmekte.

Test sürümünün resmi olmadığını ve bunu cihazınıza indirmeniz durumunda meydana gelecek her türlü sorundan sizin sorumlu olduğunuzu hatırlatalım. Elbette bu ROM’u indirmek ya da resmi güncellemenin gelmesini beklemek size kalmış.

Aşağıdaki bağlantıdan N9005XXUENA6 test numaralı Android 4.4.2 KitKat ROM’unu indirebilirsiniz:

[highlight]Android 4.4.2 KitKat ROM[/highlight]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz