Samsung Galaxy Note 3, 4 Eylül günü Berlin’de yapılacak bir etkinlikle tanıtılacak. Ayrıca ePrice’tan alınan bilgilere göre, yeni akıllı telefonun ön siparişi Tayvan’da 16 Eylül günü alınmaya başlanacak.

Berlin’de aynı etkinlikte ayrıca Galaxy Gear akıllı saat de tanıtılacak. Heyecanla beklenen bu iki akıllı cihaz için “Galaxy Note 3 Akıllı Telefonun ve Galaxy Gear Akıllı Saatin Tanıtım Tarihi Doğrulandı” haberinde bazı ayrıntılara değinmiştik. Samsung Galaxy Note 3 için 16 Eylül’den itibaren verilecek ön siparişlerden sadece iki hafta sonra yani 27 Eylül’de cihaz satışa çıkacak. Daha önce çıkan söylentilerde cihazın satışa çıkacağı tarih için de Eylül ayının sonu gösteriliyordu.

Samsung, yeni akıllı telefonun her ülkede aynı anda satılmaya başlaması için geniş bir çeşitlilik sunuyor. Buna göre, her ülkede cihazın farklı bir versiyonu satışa çıkacak. Bunlar Exynos 5 Octa ya da Snapdragon 800 işlemcilerden birine sahip olacak.

Diğer söylentiler de daha çok cihazın sahip olacağı özellikler yönünde. Cihazın 5.68 inç 1080p Super AMOLED ekran, 3GB RAM, 3200mAh batarya ve 4K video kaydetme özelliklerine sahip olacağı söyleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz