Galaxy Note 9 cihazına uzun süredir gece modu özelliğinin gelmesi bekleniyordu. Sonunda Galaxy Note 9 cihaza gece modu güncellemesi geldi. Bu güncelleme ile beraber bazı güvenlikler ve iyileştirmeler de beraberinde geldi. Note 9 cihazlar için gece modu güncellemesi ilk olarak Almanya’da yayınlanmaya başlandı. 704 MB boyutunda olan güncellemenin sürüm markası ise N960FXXU3CSF9 olarak geçiyor.

Güncelleme ile gelen iyileştirmelerden biri, Galaxy Note 9 cihazlar fotoğraf çekimi gerçekleştirirken daha iyi pozlar yakalayacaktır. Gelen özelliklerde bir başkası ise, kendi kamera uygulamasına bağlı kare kod okuyucu sistemidir. Bu durum sayesinde kullanıcılar tarafından kamera uygulaması ile QR kod okutma işlemi gerçekleştirilecek ve bu okutma ardından link karşınıza çıkacaktır.

Gelen bu güncellemenin uzun bir süreçli olduğuna da değinelim ve gelen yenilikler hem kamera hem de güvenlik güncellemesi sunuyor. Almanya’da kullanılmaya başlanan güncelleme, kısa bir süre sonra tüm cihazlarda yer alacaktır. Birkaç hafta sonra tüm cihazlarda yerini alması beklenilen bu güncelleme sayesinde gelecek olan özellikler sabırsızlıkla bekleniliyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz