Şu anda Galaxy S10, Galaxy S10 + veya Galaxy S10e cihazınızda Android 10’u denemek istiyorsanız, Samsung’un Android 10 beta sürümüne teşekkür edebilirsiniz.

Samsung nihayet Android 10 için planlarından bahsediyor ve dünyanın çeşitli bölgelerinde belirli Galaxy S10 modelleri için bir beta içeriyorlar.

Galaxy S10 için resmi Android 10 sürümünü beklemek istemiyorsanız, şirketin beta programına kaydolmak istersiniz. Yalnızca birkaç dakika sürer ve Samsung’un yeni One UI 2.0’ı içeren işletim sisteminin yeni özelliklerine erişmenizi sağlar.

Yeni Kullanıcı Arabirimi, tek elle kullanım modundaki iyileştirmeler, yükseltilmiş biyometri, Cihaz Bakımındaki geliştirmeler ve daha pek çok özellik içeren bir dizi yeni özellik içerir .

Android 10 beta ile uyumlu bir Galaxy S10 cihazınız varsa, katılmak için yapmanız gerekenler burada.

Galaxy S10 Android 10 Beta İçin Nasıl Kaydolunur

Öncelikle Samsung Üyeleri uygulamasını indirmeniz gerekir . Galaxy Apps mağazasından veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz . Telefonunuzda zaten varsa, en son sürümü indirdiğinizden emin olun.

Bunu yaptıktan sonra, Samsung Üyeleri uygulamasını başlatın, kaydı seçin ve Galaxy Beta Programı başvuru formunuzu gönderin. Beta bölgenizde bulunmuyorsa, henüz bu seçeneği görmeyeceksiniz.

Bir Samsung Hesabınız varsa ve Samsung’un tüm katılım kriterlerini karşılıyorsanız, kayıt işlemi tamamlanır. Samsung hesabınız yoksa, Samsung web sitesinden bir tane oluşturmanız gerekir .

Beta bölgenizde yayınlanıyorsa, Ayarlar bölümünüze gidin ve Yazılım güncellemesi> güncellemeleri indir bölümüne gidin. Android 10 beta sürümü mevcutsa, güncellemeyi manuel olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz. Hiçbir şey yoksa, sabırlı olun.

Samsung Galaxy S10 Android 10 beta sürümü Güney Kore, Almanya ve ABD’de mevcut ve yakın gelecekte diğer bölgelere yayılmasını bekliyoruz.

Galaxy S10 Android 10 beta sürümünde hatalar ve performans sorunları var ve problemleri gören beta test uzmanları, mühendislerinin kamuya açıklanmadan önce yazılımı geliştirebilmeleri için Samsung’a geri bildirmelerini sağlamalı. Bunu Samsung Üyeleri uygulamasıyla yapabilirsiniz.

Beta kullanıcıları ayrıca yazılımı indirmeden önce dosyalarını yedeklemelerini de şiddetle tavsiye eder. Bunu yapmak için Samsung’un Akıllı Anahtarını kullanabilirsiniz.

Potansiyel beta kullanıcıları, en son uygulama güncellemelerini de indirmeli ve Android 10 beta çalıştırırken düzgün çalışabilsinler.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz