Samsung Galaxy S10 için seramik kasalı bir model geliyor. Bunla beraber seramik kasa modeli için fiyat detayları da belli oldu. Bu ay yapılacak olan tanıtım sonrası satışa çıkması beklenen Galaxy S10 için ön sipariş fırsatlarına az bir süre kaldı.

2019 Unpacked etkinliği sırasında tanıtılması beklenen Galaxy S10 serisi için bir yeni model daha geliyor. Birçok mobil takipçinin merakla beklediği Samsung’un yeni akıllı telefon serisi içerisine bir aile üyesi daha dahil oluyor. Aslında özel bir model olarak ifade edebileceğimiz bu akıllı telefon çok dikkat çekecek gibi duruyor. Yeni Galaxy S10 seramik modeli şimdiden hayranları tarafından satış gününü bekliyor. Seramik kasa ile gelecek olan S10’a olan ilgi çok fazla olabilir.

Seramik modelin fiyatı ve detayları sızdırıldı

Kısa bir süre önce S10 renkler konusunda internet ortamında konuşulmaya başlanmıştı. Bu ay ise tanıtımı yapılacak olan seramik model dahil telefonların fiyatları belli olurken, ön siparişe ise çok az bir süre kaldığını belirtelim.

Seramik kasa ile gelmesi beklenen modelde 8GB RAM ve Plus modeliyle satışa çıkıyor. Elbette Samsung tarafından resmi bir açıklama henüz yok. Bu bilgiler sızıntıları size aktarmakla orantılı diyebiliriz. Son sızıntılara göre S10 seramik modelinde 12GB RAM ve 1TB özel depolama olabilir. Telefonun fiyatı ise 1330 dolar civarın olacağı yönünde.

Peki siz Galaxy S10 seramik model hakkında ne düşünüyorsunuz? Almayı düşünüyor musunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz