Bunlar, bildiğimiz en yaygın Galaxy S10 sorunları ve nasıl düzeltileceğidir. Samsung’un parlak telefonunun bazı süslü özellikleri var , ancak mükemmel değil. Bu yeni parmak izi tarayıcı oyunculuk mu yoksa klavye sorunları mı . İşte bilmeniz gerekenler. Bunlar, Galaxy S10e Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10 5G ile ilgili sorunları da giderir.

Bir taşıyıcıya gitmeniz veya yardım için Samsung desteğini aramanız gerekmez. Bunun yerine, ipuçlarımızı takip edin ve Galaxy S10 sorunlarını evden düzeltin. Size en sık rastlanan şikayetleri inceleyip, bunları gidermek için düzeltmeler, ipuçları veya kaynaklar sunuyoruz. Herkesin telefonları farklı kullandığını ve herkesin aynı sorunları yaşamayacağını unutmayın . Başlayalım.

Güncelleme: Haziran-Temmuz Samsung Galaxy S10 ve S10 + güncellemelerinden gelen bazı şikayetlerin farkındayız. Bunun pil ömründe bir fark, 3. parti uygulamalarda otomatik odaklanma sorunları , garip şifre sorunları veya şarj olurken aşırı ısınma sorunları olsun . Evet, Temmuz ayı güncellemesi bazı kullanıcılara Galaxy S10’a bir şifre ekleyerek onları tamamen kilitledi. Samsung’a ulaştık ve geri duyarsak güncellenecek. Şimdilik, diğer tüm düzeltmeler için okumaya devam edin.

Galaxy S10 Parmak İzi Tarayıcı Sorunları Nasıl Düzeltilir

İlk önce, parmak izi tarayıcıyı ele almalıyız. Son dakikada, Samsung nakliye öncesi tüm Galaxy S10 modellerinde ekran koruyucuları kullanıyor ve bu parmak izi tarayıcı kurulum işlemini çok zorlaştırıyor. Gerçekten çok baskı yapmanız gerekiyor ve kurulum işlemi sırasında birkaç başarısız girişimde bulunursunuz .

Samsung , parmak izi tarayıcı hızını ve güvenilirliğini büyük ölçüde artıran bir günde bir yazılım güncellemesi yayınladı . Ardından, Nisan ayında Samsung şaşırtıcı bir şekilde büyük fark yaratan bir güncelleme daha yayınladı. Kullanıcılar, parmak izi sensörüyle çok daha iyi bir deneyim olduğunu bildiriyorlar. Ek olarak, Samsung’un telefonlara koyduğu ucuz plastik filmi çıkardığınızda daha da iyi sonuç veriyor.

Bununla birlikte, en son yazılım güncellemesini aldıysanız, ekran koruyucuyu çıkardı ve hala sorunlarla uğraşıyoruz. Birkaç ipucumuz var. Birincisi, kayıt işlemini yaparken parmağınızı birkaç farklı yere hareket ettirin. Ardından, telefonu bir elinizle tutarak birkaç kez parmak ucunuzu kaydedin; bu şekilde en çok kilidini açarsınız. Telefonu bir elinde tutmayın ve diğerini dokunmak için kullanın. Telefonu normalde yaptığınız gibi tutarken parmağınızı kaydedin.

Bir dava kullanıyorsanız açıyı düzeltmek için parmak tarama işleminin tamamını tekrar yapmanız önerilir. Ayrıca, aynı parmağın iki kez kaydedildiğini duymak da sonuçları önemli ölçüde iyileştirir. Son olarak, ekran koruyucu kullanıp kullanmadığınıza bakmadan, ekran hassasiyetini arttırmak için bu numarayı deneyin .

Galaxy S10 Yanlış Ekran Dokunmatik Sorunları Nasıl Onarılır

Samsung Galaxy S10 hala yeni ve ilk veya iki ay içinde şikayetlerin çoğuna hitap edecek birçok güncelleme bekleyebilirsiniz, şimdilik okumaya devam edin.

Görmeye devam ettiğimiz diğer bir şikayet ise kullanıcıların yanlışlıkla telefonun yanlarına dokunmaları ve Edge uygulamaları panelini açmaları, uygulamaları başlatmaları veya sadece ekranı yanlışlıkla uyandırmalarıdır. Neredeyse hiçbir çerçeve yok, kullanım sırasında elinizi koymak için hiçbir yerde yoktur. Bununla birlikte, ayarlarda yapılan hızlı bir değişiklik, bu yanlışlıkla dokunmaları önleyecektir. Ya da sadece benim yaptığım gibi kenar panelini devre dışı bırak.

 • Ayarlar’a gidin ve Ekran’ı seçin.
 • Yanlışlıkla Dokunma Koruması için aşağı kaydırın
 • Anahtarı AÇIK konumuna getirin

Bu, yalnızca genel olarak yanlışlıkla dokunmaları ve dokunmaları önlemeyi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda cep, çanta, çanta veya karanlık alanlarda yanlışlıkla dokunmalara da yardımcı olur. Ayrıca, ekranın üzerinde kırmızı bir renk tonu bulunan S10’da renk kayması ve kötü görüş açıları ile ilgili şikayetler görüyoruz. 2017’de Galaxy S8 ile benzer bir durum gördüğümüz için bunun bir yazılım güncellemesi ile çözülebileceğini umuyoruz.

Tam Ekran Değil Galaxy S10 Uygulamaları Nasıl Onarılır

Uzun ve sıska, büyük bir 6.1 veya 6.4 inç Quad-HD ekranla, bazı uygulamalar Galaxy S10’unuzdaki tüm ekranı kullanmaz. Bunun nedeni, uzun siyah oranlı filmlerde olduğu gibi, 16: 9 geniş ekran filmlere benzeyen, kamera için en üstteki kesikten söz etmemek.

Çoğu uygulama ve oyun, tüm ekrana sığacak şekilde ölçeklenir, ancak bazıları uymaz. Öyleyse , sorunu çözmek için bu adımları izleyin . Bu rehber Galaxy S8’e aittir, ancak aynı adımlar Android 9 Pie One UI’da bile geçerlidir.

 • Bildirim çubuğunu aşağı çekin ve Ayarlar’a gidin (sağ üste yakın dişli şeklindeki simge)
 • Ekrana dokunun
 • Tam ekran Uygulamalar etiketli seçeneği seçin
 • Tam ekran olmayan herhangi bir uygulamaya dokunun ve Otomatik’ten Tam Ekrana geçin

Bu noktada, çoğu uygulama iyi çalışmalı ve geliştiriciler zaten bunu düzeltti. Değilse, onları tam ekran moduna zorlayabilirsiniz. Şimdi otomatik olarak yeni 18.5: 9 en boy oranına ölçeklenir ve tüm ekranınızı içerikle doldurur. Ek olarak, bir uygulamayı başlattığınızda ve ekranın tamamını kullanmadığında, hızlı bir şekilde tam görünüme geçmek için ekranın altında küçük bir açılır pencere görürsünüz. Ona dokun ve hepsi bitsin.

Bunu yaptıktan sonra uygulamalar veya oyunlar kesilirse, adımları tersten uygulayın ve tekrar Otomatik olarak değiştirin.

Sprint Galaxy S10 No 4G LTE Sorunları

Bir büyük sorun Sprint Galaxy S10 Her üç model için ise hiçbir 4G LTE . Bu telefonlar, internetin neredeyse çalışmadığı, videoların yüklenmediği ve telefonların neredeyse bir kağıt ağırlığı olduğu eski, yavaş 3G hızlarına takıldı. Bazı insanlar 4G LTE’ye sahiptir, ancak çok uzun süre değildir ve sinyal aramak ve 3G’den 4G LTE’ye geçmek sürekli olarak telefonları çok sıcak hale getirir. Spring, bu sorunu birkaç kez kabul etti, ancak hala bir düzeltme üzerinde çalışıyor.

16 Nisan tarihinde Sprint henüz Galaxy S10 için başka bir yazılım güncellemesi (yazılım sürümü ASD5) yayınladı ve bu olmalıdır sizin 4G LTE sorunları gidermek. Ve onlarca kullanıcı nihayet 4G LTE internet hızını gördüklerini ve batarya ömrünü artırdıklarını söylerken, Twitter’dan Tim gibi pek çok kullanıcı hala mücadele ediyor.

Bu Sprint Android 9 Pie çalışan Galaxy S8, S9, Not 8, Not 9 ve S10 ile devam eden bir sorundur . Telefonu farklı bir taşıyıcıda tutanlar bu sorunla ilgilenmeyeceklerdir. Sprint bunu düzelttiklerini iddia ediyor, ancak Ağustos 2019’dan beri bile hala birçok şikayet görüyoruz.

Daha eski bir Galaxy akıllı telefonundan geliyorsanız sürpriz yapmaktasınız. Fiziksel düğmeler, giriş tuşu ve uygulama tepsisi simgesi yok. Hepsi gitti. Bazı sahipler tüm yüklü uygulamalarını bulamadıkları için sinirleniyorlar. Yukarı kaydırın, görünecektir. Ya da işte eski stile nasıl geri dönüleceği.

Ekranınızdaki herhangi bir boş alana basın ve basılı tutun . Bir düzenleme ve düzen sayfasına uzaklaşacak ve size ayar ya da duvar kağıdı seçenekleri verecektir.
Dişli şeklindeki ayarlar düğmesine dokunun .

Ardından “Apps Button” etiketli ayarlarda seçeneğe basın ve “ show apps düğmesini” seçin .
Bu şekilde, daha önce olduğu gibi tüm uygulamalarınızı içeren bir tepsi başlatan bir düğmeye sahip olacaksınız. Ya da bir iPhone’dan geliyorsanız, iOS gibi ana ekranınızdaki tüm uygulamaları istiyorsanız “Yalnızca Ana Ekran” ı seçin.

Galaxy S10 Donma ve Tepki Vermeyen Sorunlar

Galaxy S10’unuz veya uygulamalarından bazıları donuyor ve yanıt vermiyor mu? Bunu S9 ile gördük ve şimdi yeni Galaxy S10 hakkında birkaç rapor yayınlanıyor. Arama yapmaya çalışırken bunu rehber uygulamasında veya telefon çeviricisinde yaşayabilirsiniz.

 

Senin S10 dondurulmuş veya yanıt vermiyorsa, tutun basın ve hem güç ve ses kapatma düğmelerine aynı anda ve 7-8 saniye boyunca onları aşağı tutun . Telefon kapanacak, yeniden başlatılacak ve yeni başlayacaktır. Bu hiçbir şeye zarar vermez ve tamamen donmuş ve ekran siyah olsa bile telefonu yeniden başlatmaya zorlar. Bir şans ver.

Ek olarak, Galaxy S10 “XXU1ASE5” güncellemesi birden fazla kullanıcı için sorun yarattı , bu yüzden Samsung güncellemeyi çekti ve geciktirdi. Biz işitme konum raporları parmak izi sorunları, donma, gecikme ve daha fazlasını. Şirket , ABD’li taşıyıcıların hala beklediği Haziran güncellemesiyle bu sorunu hızla düzeltti . Bu sorunla ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .

Galaxy S10 Bluetooth Sorunları Nasıl Düzeltilir

Samsung’un yeni telefonları, en yeni Android 9 Pastayı, Google yazılımının üstünden yenilenmiş One UI arayüzüyle kullanıyor. Ve birkaç yıl içinde ilk defa, henüz çok fazla BT şikayeti görmüyoruz . Bununla birlikte, arabanızda, müzik setinizde veya aksesuarlarınızda Bluetooth ile ilgili birkaç sorunla karşılaşacağınız söylenebilir. Çok fazla hoparlör, kulaklık ve diğer aksesuarlarla burada ve orada bir sorunla karşı karşıyasınız.

Aygıtları göremiyorsanız veya göremiyorsanız bağlanamazlarsa yalnız değilsiniz demektir. Bazen bağlantı zayıf ve ses de kesiliyor. Galaxy S10’daki Bluetooth 5.0 sayesinde çoğu insan herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmamalı. Bunu yaparsanız, Bluetooth KAPALI duruma getirin ve ardından tekrar açın. Bu, zamanın% 95’ini düzeltir. Veya cihazı tamamen unutun ve “eşleştirme” işlemini tekrarlayın.

Kullanıcılar ayrıca Ayarlar> Uygulamalar> bölümüne gidebilir ve “Bluetooth” u bulabilir ve önbelleği temizleyebilir. Bu, Galaxy Note 8 ve S9’daki problemleri gideren tüm eşleştirmeleri silecektir. Aksi takdirde, HERHANGİ bir sorun için en büyük ipucumuzu deneyin ve telefonunuzu yeniden başlatın. Evet, basit bir yeniden başlatma genellikle hemen hemen her şeyi düzeltir.

Galaxy S10 WiFi ve GPS Sorunları Nasıl Onarılır

Her telefon sürümünde WiFi problemleriyle ilgili raporları görüyoruz . Ve yeni WiFi 6 protokolünü desteklese de, zaten düşük performans, WiFi kesintileri, bağlantı sorunları ve Galaxy S10 ile ilgili yorumlar görüyoruz . Bu neredeyse hiçbir zaman telefonun kendisiyle ilgili bir sorun değil ve genellikle başka bir şey.

 

Eski bir telefonu yeni bir telefona aktarmak için Samsung’un süper yardımcı SmartSwitch aracının genellikle kötü WiFi için sorun olabileceğini gördük. Yazılım sizin için adı, şifreyi ve bağlantıyı aktardı. Güzel, ama bu senin problemin de olabilir.

Galaxy S10 WiFi sorunlarını yaşayanların deneyebilecekleri birkaç şey var. Öncelikle, WiFi ağınızı unutmanızı ve telefondaki şifreyi tekrar girmenizi öneririz. Bunu, Ayarlar> Bağlantılar> WiFi öğesine giderek yapın . İnternet bağlantınızı basılı tutun ve açılan pencerede Unut ağına dokunun . Sonra bir WiFi bağlantısı arayın, kendinizinkileri bulun, şifreyi girin ve çalışması gerekir. Daha da iyisi, ağınızı varsayılan ayarlara sıfırlayın. Yönelticinize gücü 10 saniye boyunca prizden çektiğimizde yeni bir başlangıç ​​yapacağız. Ardından Galaxy S10’unuzu bir kez daha bağlamayı deneyin.

Ek olarak, WiFi sorunları için bir tane daha süper yararlı önerimiz var. Ayarlar> Bağlantılar > WiFi> Gelişmiş Ayarlar> bölümüne gidin ve WiFi uyku seçeneğini devre dışı bırakın . Bu şekilde, WiFi ne olursa olsun, ekran kapalıyken bile kalır. Artık tüm uygulamalarınız ve hizmetleriniz WiFi kullanmaya devam ediyor ve uygulamaları güncellerken ekranı açık tutmanıza gerek yok.

Galaxy S10 Her Zaman Açık Ekran ve Uyandırma Sorunlarını Giderme Nasıl Onarılır
Samsung, Galaxy S10’a yeni bir “uyandırma asansörü” özelliği ekledi. Aldığınızda ekran otomatik olarak canlanır. Güzel, ama bazı insanlar bundan hoşlanmıyor. Ayrıca, uyanacak asansörün veya AOD özelliğinin telefonun bataryayı boşaltan ceplerinde uyanmasına neden olduğuna dair bir sürü şikayet görüyoruz .

İşte, her zaman kullanılan ekranı nasıl değiştireceğiniz, özelleştireceğiniz ve ayarlayacağınız. Ayrıca, uyandırma özelliğini nasıl kaldıracağınızı da göstereceğiz.

Gidin Ayarlar> Kilit ekranından> ve Always-On Display dokunun . Buradan, tüm deneyimi özelleştirebilir ve değiştirebilirsiniz. Şahsen, telefonu ne kadar sık ​​uyandırdığınızı azaltacağından, daha uzun pil ömrüne neden olacak şekilde açık bırakmanızı öneririz.

Ardından, ana Ayarlar menüsüne dönün ve Gelişmiş Özellikler> Hareketler ve jestler> bölümüne gidin ve Uyanmak için kaldır özelliğinin işaretini kaldırın. Buradayken, cebinizde çıkmaya devam ederse “uyanmak için iki kez hafifçe vurun”. Samsung nihayetinde bunu bir yazılım güncellemesiyle çözecektir.

 

Galaxy S10 Islak Hoparlör Sorunları Nasıl Onarılır

Galaxy S10 ve S10 + IP68 tozudur ve suya dayanıklıdır. Yani, duşa girebilir, havuza bırakabilir veya endişelenmeden yaklaşık 5 m derinlikte kullanabilirsiniz. Telefon, 30 dakika boyunca 5ft civarında teknik olarak çalışabilir ve hala iyi çalışır. Çift hoparlörler bile biraz su alabilir.

Ancak, hoparlör veya ızgara ıslanırsa, telefonunuz komik ve boğuk gelecektir. Bu bir endişe değil ve hiçbir zararı yok, sadece denemeniz gerekiyor.

Samsung, bileşenleri güvende tutmak için cihazın içinde bir kaplama kullanıyor. Sonra, suyu her iki hoparlörden de uzak tutmak için “yüzey gerilimi” olarak adlandırdıkları bir şey. Müzik veya hoparlörünüz komik geliyorsa, kurumasına izin vermeniz yeterlidir. Veya, hoparlörden su çıkarmak için elinize hafifçe vurun. Büyük olasılıkla telefonunuzda yanlış bir şey yok, sadece zaman verin.

Bonus ipucu: Islakken telefonunuzu ASLA asla şarj etmeyin. Pili doldurmak için telefonunuzu takmadan önce USB C Tipi şarj portunun tamamen kurumasını bekleyin.

Galaxy S10 Pil Ömrü Sorunları Nasıl Onarılır

Galaxy S10’daki 3.400 mAh batarya ve S10 +’daki daha büyük 4.100 mAh pakete sahip olan bu telefonlar, şimdiye kadar gördüğüm en iyi batarya ömründen bazılarına sahipler. Oldukça etkileyici. Yine de bazı kullanıcılar, dikkat etmesi gereken sorunlara veya pil sorunlarına maruz kalabilir .

İlk olarak, işte kötü Galaxy S10 pil ömrü sorunlarını çözmek için büyük rehberimiz . Herhangi bir batarya durumunu çözmek için bir sonraki adımınız, neler olduğunu görmek için Ayarlar> Cihaz Bakımı> Batarya> Batarya Kullanımı bölümüne gidin. Bu size neyin kullandığı hakkında detaylı bir döküm sunar ve hatta listenin başında # 1 pil tüketimini gösterir.

Bir uygulama hatalı çalışıyorsa veya yanlış çalışıyorsa, çok fazla pil kullanır ve bu listenin başında görünür. Ekran, ekran, Android Sistemi veya tepedeki Android İşletim Sistemi ya da az önce oynadığınız bir oyundan başka bir şey görürseniz, bir şey doğru olmaz. Gerektiğinden daha fazla pil tüketen herhangi bir uygulamayı veya servisi devre dışı bırakın veya yeniden yükleyin.

Mart ayında, bir güncelleme telefonun Samsung Exynos sürümüne sahip olanlar için (özellikle ABD dışındaki modeller) “ derin uyku ” sorunu düzeltildi . Sonra diğer tüm modeller için bir güncelleme daha geldi ve Temmuz ayında ve yaz boyunca bir tane daha bekliyoruz.

Ve son olarak, Temmuz Galaxy S10 güncellemesi, ABD’li AT model modelleri için AT & T’nin pil ömrünü kısalttı. Bunu düzeltmek için basit ve basit bir yolumuz var, o yüzden bunu deneyin.

Temel olarak, tüm ağ veya taşıyıcı donanımlarını veya tanılama araçlarını kapatın. AT&T Galaxy S10 ve S10 Plus için Haziran / Temmuz güncellemesi, mobil ağ ayarları menüsüne “AT&T mobil ağ teşhisi” adı verilen bir şey ekledi ve varsayılan olarak AÇIK’tır. Yukarıdaki resimdeki adımlarımızı kullanarak bunu kapatın ve Verizon veya T-Mobile’den benzer bir şey arayın.

Galaxy S10 Kamera Sorunları Nasıl Düzeltilir

Başlangıçta, Galaxy S10 kamera ile ilgili herhangi bir büyük şikayet görmedik, ancak Reddit’teki birkaç kullanıcı sorunlarının raporlarını paylaştı. Ön kamera olmak, Samsung’un kamera uygulaması dışındaki uygulamaları kullanırken çok yakın. Ayrıca, Haziran güncellemesi, özellikle video kaydetmeye çalışırken, Galaxy S10 kamerayı Facebook, Instagram veya Snapchat gibi üçüncü parti uygulamalarda mahvetti.

Yaz güvenlik yamaları, hem AT&T hem de T-Mobile’daki Galaxy S10 için otomatik odaklamayı mahvetti. AT&T Galaxy S10 + ‘a fotoğraf veya video çekmeye çalışırken asla konuya odaklanmadığından Snapchat veya Instagram ile neredeyse tamamen kullanılamaz. Bu konuda kullanıcılardan birkaç rapor görüyoruz . Samsung bu sorunun farkında ve Ağustos güncellemesinde bir düzeltme bekliyoruz. Birkaç kişi Snapchat’i kaldırdığını iddia ediyor, bu diğer uygulamalar için garip bir şekilde çözüldü.

Güncelleme: Samsung ve AT&T 31 Temmuz’da bir güncelleme daha yaptı ve şu anda cihazlara çarpıyor ve kamera düzeltmeleri olduğunu iddia ediyor. Daha fazlasını öğrendikten sonra tekrar rapor edeceğiz.

Ayrıca, üç arka kamera için kullanılan düğmelerin her zaman belirli bir lense geçiş yapmadığını bildiren bir rapor görüyoruz. Bu sorunu görmüyorum, ancak öyleyse, telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin. Ardından, kullanıcılar yetersiz ışıklandırma ve süper karanlık süper ağır çekim video deneyimi rapor ediyor. 960 FPS slow-mo özelliği en iyi deneyim için çok fazla ışığa ihtiyaç duyar, bu nedenle iç mekanlarda denerseniz sonuçların tadını çıkarmazsınız. Bu bir sorun değil, yeni teknolojinin şu ana kadar nasıl çalıştığı.

Çoğu Sorunu Çözmek için Galaxy S10’unuzu Yeniden Başlatın

Son ipucumuzu paylaşmadan önce, basit bir yeniden başlatma deneyin. Arkadaşlarınızdan, ailenizden ya da çevrimiçi gördüğümüz hemen hemen her sorun, Galaxy S10’unuzu yeniden başlatarak hızla çözülebilir. Cidden, önemli bir şey denemeden önce, telefonu yeniden başlatın. Kısa mesaj almıyorsanız, telefonunuzu yeniden başlatın. Sesin çalışmıyor, telefonu yeniden başlat.

Galaxy S10’unuzun sağ tarafındaki güç düğmesini basılı tutun, ardından yeniden başlat düğmesine dokunun. Yaklaşık 1 dakika içinde, hemen hemen her sorun bittiğinde çalışmaya başlayacaksınız.

Ayrıca, Ayarlar> Cihaz Bakımı> bölümüne gidin ve üst köşedeki 3 noktaya dokunun ve Otomatik Yeniden Başlat’ı seçin . Şimdi, haftanın saatini ve gününü seçin, Çarşamba günü sabah saat 4’te. Bu şekilde telefonunuz gece haftada bir kez yeniden başlatılır, böylece performans en iyi şekilde kalır ve sorunlar geçmişte kalır.

Galaxy S10 Fabrika Ayarlarına Nasıl Dönülür

Çoğu sahip, Galaxy S10 veya S10 + ile büyük bir problem yaşamaz. Yukarıda bahsettiğimiz her şeyi denediyseniz ve yardım için taşıyıcınızla kontrol ettiyseniz, yenisini almadan önce deneyebileceğiniz son bir adımımız var. Büyük sorunları gidermek için son çare fabrika verilerine sıfırlama işlemi yapmaktır. Bu, tüm kullanıcı verilerini, uygulamalarını, mesajlarını ve içeriğini telefondan siler. Bunu sadece ciddi bir şekilde yanlış olan bir şey ve bir şovu durduran sorun varsa yapın.

Devam etmeden önce tüm verileri yedeklemek isteyeceğinizi unutmayın . Gidin Ayarlar> Genel Yönetimi> ve vurmak Sıfırlama başlamak için.

Bu işlem yalnızca birkaç dakika sürecek ve telefonunuzla birlikte verilen orijinal yazılımı geri yükleyecektir. Galaxy S10 sahipleri, tüm uygulamalarını geri almak için Samsung SmartSwitch veya Google geri yüklemesini kullanabilir. Yine, büyük sorunlarınız varsa bu son çaredir. Bu sorunu çözmezse, yeni bir telefon için Samsung’a veya operatörünüze ulaşmayı düşünün.

Sıradaki ne?

Kapanışta, sonra ne gelecek hakkında bilmeniz gerekenler. Samsung Galaxy S10 hala altı aydan daha eski ve yeni bir yazılım üzerinde. Samsung, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında yapılan güncellemelerle ilgili bir gün bir yazılım güncellemesi yayınladı ve bu yaz en az 1-2 önemli hata düzeltme veya bakım güncellemesi bekliyoruz . Daha fazla kişi bir tane satın aldığında ve Samsung bilgi topladığında, sorunları çözmek için yamaları hızla dağıtır.

Ayrıca, Android 9 Pie üzerinde çalışan Samsung One UI de yeni. Şirket muhtemelen Galaxy S10’da olan ve yavaş yavaş ayarlamalar yapacak olan bu deneyimi iyi ayarlıyor. Az önce bahsettiğimiz şeyleri bir araya getirin ve Galaxy S10 deneyiminiz yalnızca ilerlemenizi geliştirmelidir.

Temelde, sadece bu yıl daha sonra Android Q ek olarak, birkaç güncelleme daha yakında olacağını biliyorum . Şimdilik, başka önemli sorunlarınız varsa bize bir yorum bırakın ve size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız veya sizin için bir düzeltme yapacağız. Aksi takdirde, telefonunuzun sunduğu her şeyin tadını çıkarın.

Kaynak : Mobil133 YORUMLAR

 1. S 10 telefonum bağlantı sorunu yaşıyorum
  Telefonum interneti açık gözüküyor ama ama arama gelmiyor ve yapamıyorum internet 4.5g gözüktüğü halde internete ve hiç-bir sosyal ağa girmiyor.
  Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz