Güney Koreli teknoloji devi olan Samsung’un piyasaya sürmesi beklenen yeni Galaxy S modelleri için yeni bir sızıntı daha gerçekleştirildi. Galaxy S11 model detayları yeniden belli oldu.

Akıllı telefon üreticisi olarak tanıdığımız Samsung‘un önümüzdeki yıl piyasaya süreceği Galaxy S11 serisine ait bazı yeni detaylar mevcut. Samsung’a yakın kaynaklardan Ice Universe Twitter hesabı üzerinden bazı açıklamalar yaptı.

Kod adı Picasso olacağı belirtildi!

Ice Universe, S11 modeli için kod adı konusunda Picasso olacağını dile getirdi. Şimdilik raflarda yerini alan S10 modelleri de Beyond kod adını kullanmıştı. Net bir bilgi olmasa bile şimdilik yeni telefonun Picasso kod adı ile geleceği ifade edildi.

Sızıntılarda ayrıca S11 için tam teknik detaylar belli olmasa bile, ciddi bir kamera geliştirilmesi ile geleceği kesin gibi. Galaxy S11 modelin ToF sensörü de olacak ve dört kamera ile gelecek. Ekran üzerinde bir kamera deliği orta kısımda konumlandırılacak. Kutusundan ise android Q işletim sistemi ile çıkacak olan telefonun ise Şubat 2020‘de tanıtılması bekleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz